Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie
...
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Luksusowe vianočné dekorácie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Adventné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné umelé stromčeky
Betlehemy
Vianočné crackery
Vianočné figúrky
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Umiestnenie
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
454 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 9 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 30 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Marble
Na baterky, biela/sivá, ø 6 cm, výška 15 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Polar Bear with Christmas Lights
Textilná, 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse in Letter Box
Textilná, 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse with Pretzel
Textilná, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 12,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Mushroom Mini
12 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 3 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Disco Stars Mini
12 ks, sklenené, ø 3 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Chanda
2 ks, sklenené, ø 7,5 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná ozdoba Peo
Textilná, 12 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 18 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
18 ks, ø 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
0,91 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
6 ks, ø 8 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 6 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Stripe
2 ks, na baterky, svetlozelené, ø 2 cm, výška 25 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sara Crown
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 25 cm
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Lecce
2 ks, papierové, ø 20 cm
(4)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Tropea
2 ks, na baterky, vonkajšie, čierne, ø 6 cm, výška 9 cm
(14)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Saul
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, biele, ø 5,5 cm, výška 5,5 cm
(58)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Rustic
Na baterky, čierna, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Lone
4 ks, na baterky, biele, ø 3,5 cm, výška 2 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
2 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Exclusive
2 ks, na baterky, biele, ø 6 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sara Mini
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Green Gate
Závesné vianočné dekorácie v súprave Dina
2 ks
(1)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 9 cm
(8)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, biela, ø 6 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 5 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná guľa Hedgehog Highway
Z polyresínu, ručne vyrábaná, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Marble
Na baterky, biela/sivá, ø 10 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mushroom House
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Swirl
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, tmavozelená, ø 6 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otta
2 ks, ø 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Granny
Na baterky, biela, ø 10 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Závesná vianočná dekorácia Santa Mouse
Látková, 50 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Snowman
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Reindeer
Drevená, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
20 ks, ø 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
0,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, vínovočervená, ø 6 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Rainbow Trout
Sklenená, ručne vyrábaná, 7 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Bow
Sklenená, 3,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Llama
Sklenená, 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Mirror Disco
6 ks, sklenené, ø 4 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Boltze
Závesná vianočná dekorácia Nida
Slamená, ø 20 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
10
Načítať viac