Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 422 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh City Go Big Base
Objem 28 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Squirrel
Látková, hnedá
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Santa
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Andorra
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 62 cm, výška 37 cm, hĺbka 200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Love
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Vita
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Zápisník Dusty
96 str., formát A6
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Meri Meri
Jednorazové tácky v súprave Dragon
4 ks, papierové
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh Ninjago Arin Maxi Plus
Objem 23 l
Na sklade
Posledné kúsky
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Quadrilobe
3 ks, 14x18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Rocket
8 ks, 11x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Súprava pre starostlivosť o srsť
Čierna
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Rispetto
192 str., formát A5, linajkové
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Tempo
192 str., formát A5, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Venezia
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Lavanda
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Luxe Games
Bavlnená, geometrická, oranžová, 90x175 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Merry Christmas
13x18 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Playmobil
Plážová osuška Unique United
Froté/detská, z mikrovlákna, 75x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Pre domáceho miláčika, kameninová, ø 21 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravná taška Dog Fantasy Platinum
Pre psa, látková, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Graphene
Pre psa, svetlosivý, 60x48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Matrac Dog Fantasy Stripe
Pre psa, v horčicovej farbe, 90x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravka Trixie M
Pre domáceho miláčika, kovová, v striebornej farbe, 62x55 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Turqueta
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 28 cm, hĺbka 200 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
2 536,80 €
s kódom
3 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Kabelka
Na sklade
Posledný kúsok
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Kylie
Textilný, bodkovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Honeycomb Pumpkin
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravka Trixie L
Pre domáceho miláčika, kovová, v striebornej farbe, 65x93 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravka Trixie M-L
Pre domáceho miláčika, kovová, v striebornej farbe, 65x63 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Graphene
Pre psa, svetlosivý, 50x38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 4,2 l
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Alipa
Polohovacie, drevené, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 80 cm, výška 34 cm, hĺbka 196 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rex London
Cestovná váha na batožinu
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
MT Masking Tape
Baliaci papier Niña Silla MT Wrap
23x500 cm
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Lampáš Firefly
Kovový, ø 22 cm, výška 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Love Story
Nožnice na srsť
Modré
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Kabelka
Na sklade
Posledný kúsok
419,20 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, svetlohnedý, ø 58 cm
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Fluffy Heather
Pre psa, okrúhly, biely, ø 95 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Fľaša Tempa
890 ml, tmavomodrá
(2)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Zápisník Monster
Formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Fluffy Heather
Pre psa, okrúhly, biely, ø 75 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Lux Platinum
Pre psa, v zlatej farbe, 120x85 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Elephant
Látková, sivá
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčeková súprava Heart and Prince
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
26
27
28
29
30
Načítať viac