Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 422 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Barn Red L
Pre psa, geometrický, červený, 120x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detský batoh Monster
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Galea
Polohovacie, ratanové, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 78 cm, výška 31 cm, hĺbka 201 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
2 029,60 €
s kódom
2 537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Itani
Polohovacie, ratanové, hnedé, nosnosť 130 kg, šírka 80 cm, výška 36 cm, hĺbka 189,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Fackelmann
Jednorazové nože v súprave Nature
30 ks, drevené
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rexproduct
Pelech SoftBED Eco S
Pre psa, vínovočervený/tmavosivý, 65x55 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, tmavosivý, ø 50 cm
(9)
Doručenie od 14. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Swirl
8 ks, papierové
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Slnečník Syros
Béžový, stojan na slnečník nie je súčasťou, 300x400 cm, výška 270 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
NOMA
Náramok
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Slnečník Deluxe
Krémovobiely, so stojanom, okrúhly, ø 300 cm, výška 250 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
217,60 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Postroj Reflective
Veľkosť XS, žltý
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Fringe Party
8 ks, papierové
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Náhrdelník Mushroom
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Rainbow
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lexon
Darčeková súprava Lexon x Jean-Michel Basquiat - In Italian
Bezdrôtová
Na sklade
Posledný kúsok
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
NOMA
Náramok
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lexon
Darčeková súprava Lexon x Jean-Michel Basquiat - Untitled (Skull)
Bezdrôtová
Na sklade
Posledné kúsky
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lexon
Darčeková súprava Lexon x Keith Haring - Love
Bezdrôtová
Na sklade
Posledný kúsok
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové korunky v súprave Happy Birthday
8 ks
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Pirates Bounty
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Flowers
Látkový
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lexon
Darčeková súprava Lexon x Jean-Michel Basquiat - Crown
Bezdrôtová
Na sklade
Posledné kúsky
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Christmas Tree
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rayen
Ochranná plachta na motorku
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Skull Favor
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Halloween
6 ks
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
650 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
Doručenie od 26. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Stackers
Cestovná taška Wellness
Z umelej kože
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
6 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
8 ks
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
3,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Fľaša Drink-It
500 ml, plastová, v lososovej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Stackers
Obal na jogamatku Yoga
Na sklade
Posledný kúsok
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Noemi
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 89,5 cm, hĺbka 163 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Deka Trixie Barney
Pre psa, fleecová, s potlačou, béžová, 150x100 cm
(6)
Doručenie od 14. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Termofľaša
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 15. 10. 2026
29,88 €
s kódom
37,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lampáš Linee
2 ks, kovový, 18x18 cm, výška 43,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Termofľaša
750 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 15. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Mocha M
Pre psa, s potlačou, hnedý, 90x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Snuggle Bed 3in1 Husky Grey L
Pre domáceho miláčika, okrúhly, sivý, ø 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Curtis
Polohovacie/skladacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 97 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Cestovný kufor Cosmos
Látkový/plastový, na kolieskach, veľkosť XL
Na sklade
Posledný kúsok
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Pexeso Yummy
Doručenie od 19. 10. 2026
20,70 €
s kódom
25,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Barn Raven Black L
Pre psa, geometrický, čierny, 120x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
P.L.A.Y.
Pelech Round Bed Denim Medieval Blue / Dark Chocolate M
Pre psa, okrúhly, tmavomodrý, ø 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Mocha L
Pre psa, s potlačou, hnedý, 120x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Barn Raven Black M
Pre psa, geometrický, čierny, 90x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravná taška Dog Fantasy Platinum
Pre psa, látková, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
26
27
28
29
30
Načítať viac