Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 424 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Elephant
Látková, sivá
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčeková súprava Heart and Prince
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Fluffy Heather
Pre psa, biely, 80x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh Ninjago Jay
Objem 25 l
Na sklade
Posledné kúsky
23,87 €
s kódom
29,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Zápisník Blue 2150 C
Štvorčekový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Rex London
Papierové vrecúška v súprave Prehistoric Land
6 ks, 12x5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský batoh City Space Explorer
Objem 10 l
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčeková súprava Dragon
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Happy Halloween
145 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Girlanda Sharks
300 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Kukaň Trixie Minou
Pre mačku, plyšový, béžový, 35x26 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda
274 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Lux Platinum
Pre psa, v striebornej farbe, 58x46 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kartos
Zošit s perom Swing
96 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Lampáš Ancona
Kovový, ø 20 cm, výška 57 cm
Na sklade
Posledný kúsok
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Plážová osuška Parasol
Geometrická, ø 150 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika Slicker
Modrá
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Pirate Skulls Surprise Balls
3 ks
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Snuggle Bed 3in1 Husky Grey S
Pre domáceho miláčika, okrúhly, sivý, ø 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave
192 str., formát A4, linajkové
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Lampáš Annecy
Porcelánový, 6x7 cm, výška 10 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1 l, plastová, broskyňová
Doručenie od 19. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský batoh Gordon
Objem 8 l
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Vegetable Surprise Balls
4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detský bazén Fiesta Mariposa
Ø 162 cm
Na sklade
Posledné kúsky
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 39x49 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Zošity v súprave Rispetto
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termokanvica Therm-It
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1 l, plastová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský batoh Tracey
Objem 8 l
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Naxos
Kovové, oranžové, nosnosť 120 kg, šírka 62 cm, výška 89 cm, hĺbka 160 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Slnečník Kalife
Taupe, naklápací/stojan na slnečník nie je súčasťou, okrúhly, ø 270 cm, výška 235 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, ružový/tyrkysovomodrý, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, v levanduľovej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Bat
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Little Red Riding Hood
3 ks, 23x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Nafukovacie ležadlo Sonny the Sea Creature
160x118 cm
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lilies
2 ks, 20x36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
26
27
28
29
30
Načítať viac