Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhrada
...
Kategórie
Záhrada
Záhrada so zľavovým kódom
Záhradný nábytok
Záhradné domčeky a príslušenstvo
Grily a príslušenstvo
Slnečníky a tieniace plachty
Záhradné ohniská a tepelné žiariče
Záhradné náradie
Pestovanie rastlín
Záhradný textil
Vonkajšie koberce
Záhradné dekorácie
Vonkajšie osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Udalosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
2 929 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradný stolík Bikkel
Z masívu paulownie, v prírodnej farbe, ø 28 cm, výška 40 cm
(8)
Na sklade
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, biele, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plastia
Pestovateľská nádoba Urbalive
Samozavlažovacia, plastová, s odtokovým otvorom, výška 48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Cattara
Ohnisko Stromboli
Ø 45 cm, výška 50 cm
(8)
Doručenie od 22. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Flair
Syntetický, bez vlasu, čierny, 80x165 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
31,56 €
s kódom
39,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Green Decore
Vonkajší vankúš Ensign
Modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Panama
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, čierny/béžový, 200x290 cm
(9)
Doručenie od 16. 10. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
10 ks, z recyklovaného plastu, 2x1 cm, výška 3 cm
(21)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer
Kovový
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradný stolík Beech
Z bukového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Green Decore
Vonkajší vankúš Sailor
Modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(10)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradný jedálenský stôl
Skladací, v prírodnej farbe, 88x114 cm
(18)
Na sklade
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tomasucci
Kvetináč Poppy
Samozavlažovací, plastový, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 23 cm
(12)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Detská záhradná stolička Avocado
55x48,5 cm, výška 62,5 cm
(16)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Sklenený, 500 ml
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Keter
Záhradná stolička Aruba
Plastová, tmavosivá, nosnosť 110 kg, šírka 72 cm, výška 110 cm, hĺbka 61 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1202
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, béžový, 160x230 cm
(6)
Na sklade
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Villeroy&Boch
Vnútorný a vonkajší koberec Pierre
Syntetický, bez vlasu, 160x235 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec
Syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, tmavozelený, ø 150 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, v prírodnej farbe, 60x100 cm
(6)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (8)
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší behúň Biri
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, zelený/béžový, 80x350 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Kanvička na zalievanie Flora
Sklenená, 1 l
(6)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Cebu
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, zelený/béžový, 120x170 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Biri
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, zelený/béžový, 160x230 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Nat
2 ks, kovové, ø 20 cm, výška 46 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Dinesh
Biele/čierne, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP44, 34x30x33 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Luna Rust
Syntetický, s nízkym vlasom, oranžový/béžový, 80x150 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč Macramé
Ø 19 cm, výška 71 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Clyde Paru
Syntetický, bez vlasu, sivý, 63x120 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Green Decore
Vnútorný a vonkajší koberec Aztec
Obojstranný/prateľný/ručne tkaný, syntetický, z recyklovaných vlákien, bez vlasu, čierny/oranžový/sivý, 90x150 cm
(6)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Obal na kvetináč Trigg
na bylinky/závesný a nástenný , keramický, bez odtokového otvoru, výška 38 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč PIY
Kamenný, s odtokovým otvorom, ø 13 cm, výška 12 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný servírovací stolík Toledo
Z eukalyptového dreva, hnedý, 54x88 cm, výška 80 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 9. 12. 2026
752 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Solo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 300 kg, šírka 150 cm, hĺbka 63 cm, výška 92 cm
(6)
Doručenie od 3. 11. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, 31x31 cm, výška 114 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Eddy
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 13 cm, výška 15,5 cm
(19)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na drevo
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, v prírodnej farbe, 80x150 cm
(7)
Na sklade
21,50 €
s kódom
26,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (8)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, béžový, 80x150 cm
(7)
Na sklade
18,30 €
s kódom
22,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (8)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, sivý, 140x200 cm
(7)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Biri
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, hnedý/béžový, 160x230 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Villeroy&Boch
Vnútorný a vonkajší koberec Eugene
Syntetický, bez vlasu, okrovožltý, 120x180 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Luna
Syntetický, s nízkym vlasom, 80x150 cm
(7)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné kreslo Tom
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, nosnosť 150 kg, šírka 51 cm, výška 97 cm, hĺbka 95 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Kanvička na zalievanie Sausage Dog
Porcelánová
(7)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Kvetináč Kitty
Keramický, s odtokovým otvorom, ø 13,5 cm, výška 14 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
62
Načítať viac