Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné stoličky
Záhradné stoličky
...
Záhradné sedenie
Záhradné stoličky
Záhradné stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Ďalšie vlastnosti
Súprava
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
85 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, čierne, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Granite
Polstrovaná, béžová, nosnosť 200 kg, šírka 61 cm, výška 73 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Xoriguer
Polstrovaná/ratanová, v prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 78 cm, hĺbka 64 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Olbia
Ratanová, zelená, nosnosť 200 kg, šírka 60 cm, výška 77 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Tavari
Béžová, šírka 57 cm, výška 76 cm, hĺbka 57 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Vilara
Drevená, modrá, šírka 56 cm, výška 85 cm, hĺbka 52 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Lidario
Polstrovaná, taupe, nosnosť 260 kg, šírka 58 cm, výška 74,5 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Galea
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 330 kg, šírka 63 cm, výška 77 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, béžová, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, tmavohnedá, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, modrá, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, zelená, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, zelená, šírka 40 cm, výška 44 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, modrá, šírka 40 cm, výška 44 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, béžová, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, čierna, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, oranžová, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, modrá, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, zelená, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, zelená, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, béžová, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, zelená, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná stolička Calana
Kovová, sivá, nosnosť 120 kg, šírka 56 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Rajada
Kovová, béžová, nosnosť 110 kg, šírka 53 cm, výška 80 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Athina
Drevená/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54,5 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Heta
Kovová, biela, nosnosť 110 kg, šírka 57 cm, výška 87 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Záhradné stoličky v súprave Wings
2 ks, z umelého ratanu, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 78 cm, hĺbka 54 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
148 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná stolička Nivo
Plastová, slonovinová, nosnosť 100 kg, šírka 52 cm, výška 51 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Taupe, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Tmavozelená, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Keter
Záhradná stolička Deco Porto
Plastová, tmavosivá/tmavohnedá, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 82 cm, hĺbka 53 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Henna
Kovová, antracitová, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 86,5 cm, hĺbka 56 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Edvige
Kovová, svetlohnedá, nosnosť 110 kg, šírka 61 cm, výška 87 cm, hĺbka 68 cm
Na sklade
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Canarias
Kovová, červená/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Pablo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 79 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 50,5 cm, výška 93 cm, hĺbka 64 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Jable
Kovová, tmavosivá/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 79 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Billie
Plastová, zelená, nosnosť 110 kg, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Etienne
Kovová, v mentolovej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 49 cm, výška 89 cm, hĺbka 49 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná stolička Ariola
Kovová, čierna, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 112 cm, hĺbka 81 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Maribela
Kovová, sivá, nosnosť 110 kg, šírka 63 cm, výška 79,5 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, sivá, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, biela, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
96 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
308 €
s kódom
385 € bez kódu
96,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné kreslá
Záhradné stoly a stolíky
Dekoračné vankúše
Hojdacie siete
Balkónové kreslá
Obľúbené filtre
Záhradné stoličky v súprave
Drevené záhradné stoličky
Kovové záhradné stoličky
Plastové záhradné stoličky
stohovateľná
Ratanové záhradné stoličky
skladacia
polohovacia