Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné stoličky
Záhradné stoličky
...
Záhradné sedenie
Záhradné stoličky
Luksusowe záhradné stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Ďalšie vlastnosti
Súprava
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
85 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
752 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 9. 12. 2026
752 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Galea
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 330 kg, šírka 63 cm, výška 77 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Granite
Polstrovaná, béžová, nosnosť 200 kg, šírka 61 cm, výška 73 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná stolička Nivo
Plastová, slonovinová, nosnosť 100 kg, šírka 52 cm, výška 51 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Icaro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 57 cm, výška 73 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
386,40 €
s kódom
483 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Xoriguer
Polstrovaná/ratanová, v prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 78 cm, hĺbka 64 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Portalo
2 ks, drevené/polstrované, béžové/v prírodnej farbe, šírka 63 cm, výška 76 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Olbia
Ratanová, zelená, nosnosť 200 kg, šírka 60 cm, výška 77 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tomasucci
Záhradná stolička Bali
Kovová, nosnosť 114 kg, šírka 58 cm, výška 85 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Cleveland
2 ks, drevené/kovové, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 64 cm, výška 91 cm, hĺbka 58 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, zelená, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
308 €
s kódom
385 € bez kódu
96,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
96 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, béžová, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, oranžová, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Exotan
Záhradné stoličky v súprave Taku
2 ks, kovové, čierne/béžové, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Hemilce
Drevená, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 55 cm, výška 73 cm, hĺbka 58 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, béžová, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Maribela
Kovová, sivá, nosnosť 110 kg, šírka 63 cm, výška 79,5 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, tmavohnedá, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, zelená, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Záhradné stoličky v súprave Wings
2 ks, z umelého ratanu, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 78 cm, hĺbka 54 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
148 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, modrá, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Tavari
Béžová, šírka 57 cm, výška 76 cm, hĺbka 57 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Rajada
Kovová, béžová, nosnosť 110 kg, šírka 53 cm, výška 80 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Edvige
Kovová, svetlohnedá, nosnosť 110 kg, šírka 61 cm, výška 87 cm, hĺbka 68 cm
Na sklade
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, béžová, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, zelená, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, čierna, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Pablo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 79 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, modrá, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, zelená, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Glynis
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 53 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, hnedá/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradná stolička Sunderland
Drevená, modrá, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 70 cm, hĺbka 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Lidario
Polstrovaná, taupe, nosnosť 260 kg, šírka 58 cm, výška 74,5 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, čierne, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Canarias
Kovová, červená/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Athina
Drevená/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54,5 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Heta
Kovová, biela, nosnosť 110 kg, šírka 57 cm, výška 87 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Záhradná stolička Sofia
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 115 kg, šírka 49,5 cm, výška 81,5 cm, hĺbka 59 cm
(3)
Na sklade
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 90 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Henna
Kovová, antracitová, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 86,5 cm, hĺbka 56 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné kreslá
Záhradné stoly a stolíky
Dekoračné vankúše
Hojdacie siete
Balkónové kreslá
Obľúbené filtre
Záhradné stoličky v súprave
Drevené záhradné stoličky
Kovové záhradné stoličky
Plastové záhradné stoličky
stohovateľná
Ratanové záhradné stoličky
skladacia
polohovacia