Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradný nábytok
...
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradný nábytok so zľavovým kódom
Záhradné sedenie
Záhradné sety
Záhradné pohovky
Záhradné stoly a stolíky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Ochranné obaly na záhradný nábytok
Kempingový nábytok
Záhradné hojdačky
Záhradné úložné boxy a skrine
Balkónové zásteny
Slnečníky a tieniace plachty
Detský záhradný nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
687 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Exotan
Záhradné kreslo Copper
Drevené, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 100 kg, šírka 76 cm, výška 79 cm, hĺbka 85 cm
Na sklade
Posledný kúsok
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Maribela
Kovová, sivá, nosnosť 110 kg, šírka 63 cm, výška 79,5 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný jedálenský stôl Elias
Hliníkový, rozkladací, biely/v prírodnej farbe, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
472 €
s kódom
590 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
308 €
s kódom
385 € bez kódu
96,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný jedálenský stôl Luang
Z teakového dreva, skladací, okrúhly, v prírodnej farbe, ø 50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, sivá, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná jedálenská súprava Mangan
Pre 2 osoby, kovová, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Zaltana
Štvormiestna, biela, nosnosť 250 kg, šírka 230 cm, výška 82 cm, hĺbka 230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 360,80 €
s kódom
1 701 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
96 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradná jedálenská súprava Vera 2
Pre 6 osôb, z umelého ratanu, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
2 231,20 €
s kódom
2 789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Bora Bora
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 135 kg, šírka 77 cm, výška 81 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Hippo
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 100 cm, výška 75 cm, hĺbka 122 cm
Na sklade
Posledný kúsok
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné kreslá v súprave Trieste
Z umelého ratanu, čierne/v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Slnečník
Svetlohnedý, 265x460 cm, výška 240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Delphine
Kovové, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 77 cm, výška 86 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
699,20 €
s kódom
874 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík Mitan
Z teakového dreva, skladací, v prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 51 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, biela, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Záhradný jedálenský stôl Disc
Kovový, skladací, okrúhly, svetlosivý, ø 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lounge súprava Valentina
Sivá, 4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
1 559,20 €
s kódom
1 949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lounge súprava Celia
Sivá, 4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
2 007,20 €
s kódom
2 509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Geese
Záhradná lounge súprava
Biela/hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
2 703,20 €
s kódom
3 379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lounge súprava Victoria
Sivá, 4 ks
Na sklade
Posledný kúsok
1 287,20 €
s kódom
1 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Exotan
Záhradné stoličky v súprave Taku
2 ks, kovové, čierne/béžové, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 55 cm, výška 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradný stolík Roccas
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, ø 53 cm, výška 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
201,60 €
s kódom
252 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradný barový stolík Baar
Z borovicového dreva, 56x58 cm
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brafab
Záhradný konferenčný stolík Ninja
90x90 cm, výška 46 cm
Na sklade
Posledné kúsky
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Timpana
Stojan na slnečník H2O
Plastový, váha 7 kg
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Ochranný obal na záhradný nábytok Iria
330x330 cm, výška 100 cm
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradný sedací vak
Biely/sivý, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Keter
Skriňa do dielne Più
Plastová, 39x68 cm, výška 166 cm
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný jedálenský stôl Pablo
Z masívu akácie, v prírodnej farbe, 99x183 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Aiguablava
Betónový, okrúhly, ø 66 cm, výška 30 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradný jedálenský stôl Nokk
Kovový, okrúhly, béžový, ø 59 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Pablo
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 75 cm, výška 75 cm, hĺbka 75 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, béžová, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná pohovka Pablo
Z masívu akácie, trojmiestna, v prírodnej farbe, nosnosť 330 kg, šírka 210 cm, výška 75 cm, hĺbka 75 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
1 327,20 €
s kódom
1 659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Aloha
Kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 66 cm, výška 96 cm, hĺbka 84 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
385,60 €
s kódom
482 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Addaia
Betónový, okrúhly, biely, ø 120 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
675,20 €
s kódom
844 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Tomasucci
Záhradná stolička Bali
Kovová, nosnosť 114 kg, šírka 58 cm, výška 85 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná jedálenská súprava Tablo
Pre 6 osôb, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
1 231,20 €
s kódom
1 539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Athina
Drevená/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54,5 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Icaro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 57 cm, výška 73 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
386,40 €
s kódom
483 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 80 cm, hĺbka 54 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Catalina
Dvojmiestne, drevené, krémovobiele/v prírodnej farbe, nosnosť 320 kg, šírka 162 cm, výška 66 cm, hĺbka 157 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 606,40 €
s kódom
2 008 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Súprava (2)
1
...
7
8
9
...
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné sedenie
Záhradné pohovky
Záhradné ležadlá
Záhradné stoly a stolíky
Záhradné sety
Záhradné úložné boxy a skrine
Slnečníky
Tepelné vonkajšie žiariče
Stojany na slnečníky
Obľúbené filtre
Drevený záhradný nábytok
Kovový záhradný nábytok
Plastový záhradný nábytok