Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradný nábytok
...
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradný nábytok so zľavovým kódom
Záhradné sedenie
Záhradné sety
Záhradné pohovky
Záhradné stoly a stolíky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Ochranné obaly na záhradný nábytok
Kempingový nábytok
Záhradné hojdačky
Záhradné úložné boxy a skrine
Balkónové zásteny
Slnečníky a tieniace plachty
Detský záhradný nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
687 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Maurina
S keramickou doskou, zelený, 51x81 cm, výška 43 cm
Na sklade
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Keter
Záhradný stolík so zásobníkom na ľad
42x42 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Keter
Záhradný stolík so zásobníkom na ľad Bevy
83,5x40,5 cm
(4)
Na sklade
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Noemi
Z masívu akácie, skladací, v prírodnej farbe, 70x70 cm, výška 73 cm
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradný servírovací stolík Ronda
Z teakového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 29x39 cm, výška 49,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Bryan
Hliníkový, antracitový, ø 45 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný konferenčný stolík Taylor
Hliníkový, skladací, 43x44 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Zivia
Oceľový, 50x90 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, biele, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Xoriguer
Drevené/z umelého ratanu, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 80 cm, výška 74 cm, hĺbka 76 cm
Na sklade
Posledné kúsky
675,20 €
s kódom
844 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 65 cm, výška 51,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
336 €
s kódom
420 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Skladacia kempingová stolička Rochefort
Kovová/látková, 50x64 cm, výška 47 cm
(12)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lounge súprava Kallen
Pre 4 osoby, hliníková, biela, 4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
595,20 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Ochranný obal na záhradný nábytok Iria
110x110 cm, výška 200 cm
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný jedálenský stôl Hilde
Hliníkový, rozkladací, antracitový, 90x160 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Obal na slnečník
Sivý, výška 198 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Hébé
Plastová, broskyňová, nosnosť 100 kg, šírka 39,5 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Exotan
Záhradné kreslo Copper
Drevené, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 100 kg, šírka 76 cm, výška 79 cm, hĺbka 85 cm
Na sklade
Posledný kúsok
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Maribela
Kovová, sivá, nosnosť 110 kg, šírka 63 cm, výška 79,5 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný jedálenský stôl Elias
Hliníkový, rozkladací, biely/v prírodnej farbe, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
472 €
s kódom
590 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
308 €
s kódom
385 € bez kódu
96,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradné kreslo Pavone
Polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 72 cm, hĺbka 87 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný jedálenský stôl Luang
Z teakového dreva, skladací, okrúhly, v prírodnej farbe, ø 50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, sivá, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná jedálenská súprava Mangan
Pre 2 osoby, kovová, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Zaltana
Štvormiestna, biela, nosnosť 250 kg, šírka 230 cm, výška 82 cm, hĺbka 230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 360,80 €
s kódom
1 701 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
96 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradná jedálenská súprava Vera 2
Pre 6 osôb, z umelého ratanu, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
2 231,20 €
s kódom
2 789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, biele, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Bora Bora
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 135 kg, šírka 77 cm, výška 81 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradná stolička Sunderland
Drevená, modrá, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 70 cm, hĺbka 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradný stolík Bonn
Kamenný, béžový, ø 47,5 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Hippo
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 100 cm, výška 75 cm, hĺbka 122 cm
Na sklade
Posledný kúsok
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné kreslá v súprave Trieste
Z umelého ratanu, čierne/v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Slnečník
Svetlohnedý, 265x460 cm, výška 240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný jedálenský stôl Los Angeles
Skladací, hnedý, 50x50 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Delphine
Kovové, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 77 cm, výška 86 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
699,20 €
s kódom
874 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Niddo
Polstrované, biele, nosnosť 100 kg, šírka 90 cm, výška 75 cm, hĺbka 85 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Ridley
Hliníkový, biely, ø 50 cm, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík Mitan
Z teakového dreva, skladací, v prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 51 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, biela, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Záhradný jedálenský stôl Disc
Kovový, skladací, okrúhly, svetlosivý, ø 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lounge súprava Valentina
Sivá, 4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
1 559,20 €
s kódom
1 949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lounge súprava Celia
Sivá, 4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
2 007,20 €
s kódom
2 509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné sedenie
Záhradné pohovky
Záhradné ležadlá
Záhradné stoly a stolíky
Záhradné sety
Záhradné úložné boxy a skrine
Slnečníky
Tepelné vonkajšie žiariče
Stojany na slnečníky
Obľúbené filtre
Drevený záhradný nábytok
Kovový záhradný nábytok
Plastový záhradný nábytok