Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie
...
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie so zľavovým kódom
Záhradné pohovky
Záhradné kreslá
Záhradné stoličky
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Záhradná barová stolička
Záhradné lavice
Záhradné hojdačky
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Hojdacie siete
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
318 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Barcelona
Drevená, hnedá, šírka 90 cm, hĺbka 25 cm, výška 45 cm
(10)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradné kreslo Avocado Comfort
Kovové/plastové, čierne, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 86 cm, hĺbka 72 cm
(2)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Záhradné kreslo Avocado Comfort
Kovové/plastové, žlté, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 86 cm, hĺbka 72 cm
(20)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Etienne
Kovová, v mentolovej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 49 cm, výška 89 cm, hĺbka 49 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 80 cm, hĺbka 54 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, svetlozelené, nosnosť 110 kg, šírka 60,5 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 101,5 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, v terakotovej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, zelená, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(8)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, sivá, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Naxos
Kovové, oranžové, nosnosť 120 kg, šírka 62 cm, výška 89 cm, hĺbka 160 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hojdacia sieť Cruz
Dĺžka 300 cm, šírka 100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Dandara
Drevená, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 49 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 55,5 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Záhradná stolička Disc
Kovová, čierna, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Záhradné stoličky v súprave Wings
2 ks, z umelého ratanu, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 78 cm, hĺbka 54 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
148 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Taupe, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Tmavozelená, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná stolička Ariola
Kovová, čierna, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 112 cm, hĺbka 81 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Fuego
Kovová, čierna/tmavohnedá, nosnosť 130 kg, šírka 46 cm, hĺbka 125 cm, výška 47 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Benidorm
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 90 cm, hĺbka 30 cm, výška 49 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Chabeli
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 74 cm, hĺbka 79 cm
(32)
Doručenie od 7. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradné ležadlo Beech
Drevené, krémovobiele/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 66 cm, výška 110 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Vilara
Drevená, modrá, šírka 56 cm, výška 85 cm, hĺbka 52 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Chabeli
Drevené, zelené, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 74 cm, hĺbka 79 cm
(32)
Doručenie od 7. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Curtis
Polohovacie/skladacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 97 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradné kreslo Adirondack
Plastové, zelené, nosnosť 150 kg, šírka 74 cm, výška 92 cm, hĺbka 93,5 cm
(12)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Exotan
Záhradné stoličky v súprave Taku
2 ks, kovové, čierne/béžové, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, antracitové, nosnosť 110 kg, šírka 53 cm, výška 90 cm, hĺbka 166,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rojaplast
Záhradná lavica
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 270 kg, šírka 180 cm, hĺbka 56 cm, výška 78 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rojaplast
Záhradná lavica Retro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 270 kg, šírka 77 cm, hĺbka 150 cm, výška 81 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné kreslá v súprave Trieste
Z umelého ratanu, čierne/v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná stolička Calana
Kovová, sivá, nosnosť 120 kg, šírka 56 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rojaplast
Záhradná lavica
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 270 kg, šírka 180 cm, hĺbka 56 cm, výška 70 cm
(12)
Na sklade
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 88,5 cm, hĺbka 46 cm
Na sklade
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, sivá, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradný sedací vak Deri Armut
Čierny, výška 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
148,80 €
s kódom
186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Varda
Kovová, biela, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 123 cm, výška 82 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Lizette
Kovová, khaki, nosnosť 110 kg, šírka 123 cm, hĺbka 55 cm, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Lizette
Kovová, antracitová, šírka 123 cm, hĺbka 55 cm, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Talin
Kovová, sivá, nosnosť 160 kg, šírka 111 cm, hĺbka 52 cm, výška 84 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Hilde
Polohovacie, kovové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 65 cm, výška 102 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 53 cm, výška 90 cm, hĺbka 166,5 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná lavica Adilly
Ratanová, v prírodnej farbe, šírka 114 cm, hĺbka 38 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Narvi
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 122 cm, výška 80 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 57 cm, výška 85 cm, hĺbka 57 cm
(1)
Na sklade
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné pohovky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Záhradné sety
Hojdačky pre deti
Záhradná barová stolička