Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie
...
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Luxusné záhradné sedenie so zľavovým kódom
Záhradné pohovky
Záhradné kreslá
Záhradné stoličky
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Záhradná barová stolička
Záhradné lavice
Záhradné hojdačky
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Hojdacie siete
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
318 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, béžová, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, zelená, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, čierna, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Hojdacia sieť Tripoli
Dĺžka 320 cm, šírka 120 cm, nosnosť 140 kg
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Geralda
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 66 cm, výška 73 cm, hĺbka 80 cm
(18)
Na sklade
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, zelená, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Pablo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 79 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Saket
Kovová, čierna, nosnosť 120 kg, šírka 148 cm, hĺbka 55 cm, výška 96 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Selene
Kovová, žltá/modrá/tmavohnedá, šírka 75 cm, hĺbka 143 cm, výška 92,5 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Colima
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 124 cm, hĺbka 48 cm, výška 200 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Noemi
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 89,5 cm, hĺbka 163 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, modrá, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, zelená, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Glynis
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 53 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrieta
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 160 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Hilde
Polohovacie, kovové, antracitové, nosnosť 110 kg, šírka 65 cm, výška 102 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, hnedá/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 220 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 88 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradná stolička Sunderland
Drevená, modrá, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 70 cm, hĺbka 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Maurina
Kovová, sivozelená, nosnosť 160 kg, šírka 56 cm, hĺbka 56 cm, výška sedadla 64,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Lidario
Polstrovaná, taupe, nosnosť 260 kg, šírka 58 cm, výška 74,5 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lavica Safara
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 100 cm, hĺbka 32 cm, výška 46 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrecife
Polohovacie, drevené, hnedé, nosnosť 120 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, čierne, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné kreslo Tom
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, nosnosť 150 kg, šírka 51 cm, výška 97 cm, hĺbka 95 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Benidorm
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 140 cm, hĺbka 35 cm, výška 48 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Canarias
Kovová, červená/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Athina
Drevená/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54,5 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Heta
Kovová, biela, nosnosť 110 kg, šírka 57 cm, výška 87 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica San Jose
Drevená, hnedá, šírka 45 cm, výška 82 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
179,20 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Záhradná stolička Sofia
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 115 kg, šírka 49,5 cm, výška 81,5 cm, hĺbka 59 cm
(3)
Na sklade
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 90 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Dares
Kovová, čierna, nosnosť 200 kg, šírka 110 cm, hĺbka 101 cm, výška 94 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Maurina
Kovová, zelená, nosnosť 160 kg, šírka 56 cm, hĺbka 56 cm, výška sedadla 64,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Henna
Kovová, antracitová, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 86,5 cm, hĺbka 56 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 57 cm, výška 85 cm, hĺbka 57 cm
(1)
Na sklade
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 53 cm, výška 90 cm, hĺbka 166,5 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná lavica Adilly
Ratanová, v prírodnej farbe, šírka 114 cm, hĺbka 38 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Narvi
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 122 cm, výška 80 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Hilde
Polohovacie, kovové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 65 cm, výška 102 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Lizette
Kovová, antracitová, šírka 123 cm, hĺbka 55 cm, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Talin
Kovová, sivá, nosnosť 160 kg, šírka 111 cm, hĺbka 52 cm, výška 84 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Lizette
Kovová, khaki, nosnosť 110 kg, šírka 123 cm, hĺbka 55 cm, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Varda
Kovová, biela, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 123 cm, výška 82 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné pohovky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Záhradné sety
Hojdačky pre deti
Záhradná barová stolička