Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Závesy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Dĺžka
Šírka
Spôsob uchytenia
Závesný systém
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
793 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hyperion
Závesy v súprave Selene Luxury Chenille
2 ks, termo, závesný systém tyč, zo ženilky, khaki, 117x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Glitzy Sequin
2 ks, závesný systém tyč, z mikrosaténu, štruktúrované, sivé, 168x137 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
24,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 117x137 cm
(1)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Bird
2 ks, závesný systém tyč, modré, 117x229 cm
(2)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Bird
2 ks, závesný systém tyč, modré, 117x137 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Logan Stripe
2 ks, závesný systém tyč, pruhované, hnedé, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Wilson
2 ks, zatemňovacie, závesný systém tyč, zelenomodré, 117x137 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 229x229 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Melville
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Melville
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 117x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Wilson
2 ks, zatemňovacie, závesný systém tyč, sivé, 117x183 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 117x183 cm
(5)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 168x183 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 229x229 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 168x137 cm
(21)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, ružové, 168x137 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, béžové, 168x137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, ružové, 229x229 cm
(19)
Doručenie od 4. 11. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 168x137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi/orientálne, sivé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 168x229 cm
(10)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Opulent Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, žakárové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
41,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x137 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 168x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 229x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Melville
2 ks, závesný systém tyč, zelené, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Melville
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Clarence Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 168x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, svetloružový, 140x245 cm
(158)
Doručenie od 16. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, fialový, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, žltý, 140x270 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlozelený, 140x270 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 140x245 cm
(4)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, vínovočervený, 140x270 cm
(3)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavozelený, 140x245 cm
(6)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, sivý, 140x270 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, tmavozelený, 140x175 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, ružový, 140x270 cm
(158)
Doručenie od 16. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlosivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavozelený, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, vínovočervený, 140x175 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, hnedý/béžový, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, biely, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záclony
Detské závesy
Obľúbené filtre
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí