Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Príbory sú veľmi pekné, ale nepôsobia príliš kvalitne, sú také mäkké, bojím sa ohnutia.
Príbory pekné, trochu horšie na údržbu a zdá sa, že sa ľahko poškriabajú, ale uvidíme.