Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 226 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Wenko
Dóza Aria
1,6 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová/v prírodnej farbe
(16)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Mera
Bambusový, v prírodnej farbe, 11x11 cm, výška 18 cm
(40)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 40x20 cm, výška 20 cm
(56)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Úložný box Mera
Bambusový, v prírodnej farbe, 30x15x8 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
14,31 €
s kódom
16,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 60,5x5 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,70 €
s kódom
30,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Bivio
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, kovové, matne čierne
(17)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
4 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová
(23)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Wenko
Blok na nože Mesina
Bambusový, v prírodnej farbe
(16)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 11x14 cm, výška 6 cm
(14)
Na sklade
20,03 €
s kódom
23,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka
Plastová, béžová, 55x55 cm
(11)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Dóza Maya
1,3 l, na potraviny/na sušienky, keramická, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,65 €
s kódom
25,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Mera
Bambusový, v prírodnej farbe, 8,5x18,5 cm, výška 17 cm
(17)
Na sklade
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bivio
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, hliníková, matne čierna
(16)
Doručenie od 26. 10. 2026
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Aria
3,8 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová/v prírodnej farbe
(25)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Bivio
Bez vŕtania, Turbo-loc, kovový, matne čierny, 7,5x16 cm, výška 6,5 cm
(26)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Lemons
Z tvrdeného skla, béžový, s potlačou, 50x56 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, čierna
(7)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Astera
Rýchloschnúca, z kremeliny, sivá, 39x60 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Bivio
Bez vŕtania, Turbo-loc, kovový, matne čierny, 26x7 cm, výška 6,5 cm
(34)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Vešiak na dvere Celano
Kovový, čierny, šírka 39 cm, výška 11 cm, hĺbka 5,5 cm
(16)
Na sklade
15,03 €
s kódom
17,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, v lesklej striebornej farbe, 9x6 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dóza Maya
900 ml, na potraviny/na sušienky, keramická, béžová/v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Wenko
Dóza Maya
400 ml, na potraviny/na sušienky, keramická, béžová/v prírodnej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 6x14 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, matne čierna
(27)
Na sklade
31,77 €
s kódom
37,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, čierna, 12,5x9,5 cm, výška 37 cm
(10)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Martina
Bambusový, v prírodnej farbe, 38x20 cm, výška 6 cm
(33)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(8)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Hotel
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Čierny
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, bambusové, v prírodnej farbe
(38)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 30x11 cm, výška 33 cm
(23)
Na sklade
30,50 €
s kódom
35,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
21,09 €
s kódom
24,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Kryt na stenu pri sporáku
Z tvrdeného skla, s potlačou, 50x56 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Kefa Premium
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Kitchen Rules
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s nápismi, 30x52 cm
(16)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Sedák na WC Soft
Látkový, biely
(5)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Organizér na čistiace prostriedky Herkules Universal
Objem 34 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Háčiky v súprave
3 ks, závesné, plastové, biele
(9)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v súprave
3 ks, kovové
(10)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Náhradný poťah na sedák na WC Soft
Látkový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Café Aromatica
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Wooden
2 ks, z tvrdeného skla, v prírodnej farbe, so vzorom dreva, 30x52 cm
(9)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, biela/modrá, s protišmykom, výška 59 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Stojan na uteráky Aracena
Kovový, matne čierny, 46x35 cm, výška 82 cm
(9)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box
Bambusový, v prírodnej farbe, 15x31x15 cm
(3)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
117
118
119
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia