Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 186 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, matne čierny, 200 ml, 10x10,5 cm, výška 16,5 cm
(44)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, 230x220 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, v levanduľovej farbe, 230x220 cm
(629)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, v mentolovej farbe, 230x220 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, v tehlovej farbe, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Morris
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, oranžové/svetlohnedé, 230x220 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Easyclip
3 ks, šalviové zelené, 450 ml/1 l
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, ružové, 230x220 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
6 ks
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, sivobéžová, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Halloween Highland Cow
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, sivobéžové, 230x220 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Súprava na umývanie riadu Easy Squeez-e
Silikónová, sivá
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, sivé, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
V striebornej farbe, dĺžka 26 cm
(99)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Trestina
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
(7)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova
Porcelánový, svetlosivý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Songbird
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, svetlozelené, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova
Porcelánový, svetločervený, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, taupe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, tmavofialové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, pruhované, tmavohnedé, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na papierové utierky Hold
Plastový, tmavosivý, 18,5x17 cm, výška 33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, vínovočervené, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Merry Christmas
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Mechanický zametač
Zelený
(30)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stag Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Tropic Tiger Leaf
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, zelené/hnedé, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Bianca
Obliečky Brushed Regal Check
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Clarence Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 230x220 cm
(21)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa's Howdy Christmas
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, zelené/ružové, 230x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v zlatej farbe
(10)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, červená, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Munro Stag Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, geometrické, červené, 230x220 cm
(1)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Košík na ovocie Wired
Ø 26 cm, kovový, čierny
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, čierne, 220x230 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s potlačou, čierne/béžové, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Linear Curve
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, geometrické, čierne/béžové, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač
Oceľový, čierny, 30x36 cm
(151)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Váza Gastro Green
Kameninová, zelená, ø 14 cm, výška 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
29,14 €
s kódom
34,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,10 €
s kódom
34,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
WC kefa Flex Lite
Plastová, biela, 9x12 cm, výška 42 cm
(33)
Na sklade
29,10 €
s kódom
34,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z morskej trávy
Na sklade
Posledné kúsky
28,97 €
s kódom
34,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Zevahir
4 ks, kovové, výška 24 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
28,89 €
s kódom
33,99 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Padua
Bambusová, v prírodnej farbe, 10x10 cm, výška 38 cm
(209)
Na sklade
28,86 €
s kódom
33,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Cordoba
Keramická, tmavomodrá, 9,5x9,5 cm, výška 35 cm
(155)
Na sklade
28,86 €
s kódom
33,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na dvojlôžko, flanelová, biela, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
1
...
104
105
106
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia