Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 145 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Hexa
Keramický, modrý, 6,5x6,5 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Morocco
Prateľná, textilná, čierna, 50x80 cm
Na sklade
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 22 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 230x220 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Brandol
Keramický, čierny, ø 8 cm, výška 10 cm
(32)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
WC kefa Griso
Keramická, sivá, 12x15 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavomodré, 600 ml
(354)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Clear
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, zelené/svetlozelené, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Nordic white
Krémovobiela, 450 ml
(1)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milito
Závesná, nerezová, čierna
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Vedro Essentials
Plastové, čierne, 32x38,5 cm, výška 20 cm, 10 l
(68)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Petaly
Kovová, biela
(6)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
1,6 l, delený, 2 ks, plastový, čierny
(10)
Na sklade
23,83 €
s kódom
28,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Nori
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, s baránkom, štruktúrované, sivé, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, sivá, 140x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca
Vodoodolný/antialergénny, 60x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-15 % s kódom
My House
Obliečky Fiona
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, zelené, 140x200 cm
(6)
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, tmavomodrá, 60x90 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Love Heart
Na dvojlôžko, na gombíky, s potlačou, červené/biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, modrá, 90x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
450 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrý/v lesklej striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,07 €
s kódom
29,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tosca
Závesný, oceľový, biely, 7,5x33 cm, výška 6 cm
(41)
Na sklade
Posledný kúsok
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, 9x9 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, kovový, taupe, šírka 72 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
103,70 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Lioris
Bavlnená, pruhovaná, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Home
Oceľový, krémovobiely, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(55)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Nova One
Kameninový, tmavomodrý, ø 8 cm, výška 10 cm
(8)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vešiak Magali
Kovový, hnedý, šírka 30 cm, hĺbka 25 cm, výška 172 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Sivá/hnedá, 10x90 cm
(17)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Letná, 200x200 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (4)
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Lolita
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, biele/zelené, 240x220 cm
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Montage
Z kaučukového dreva, hnedý, šírka 43 cm, výška 13 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Amy
Zamatový, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Thermal Fleece
Napínacia, na dvojlôžko, mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Tácka Old Leopard Brewery
Ø 33 cm , kovová
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, sivá, 125x150 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, koňakovohnedá, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic blue
900 ml, cestovná, tritánová, svetlomodrá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,55 €
s kódom
23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak
S poličkou, biely, šírka 50 cm, výška 25 cm, hĺbka 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, béžový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,24 €
s kódom
17,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Kreta
10 ks, kovové, biele
(2)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,09 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Bow
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, biela/ružová, 90x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
121
122
123
...
233
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia