Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 234 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Styler
Obraz Oranges
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Lino Cut
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
120,70 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, tmavoružová, 185x200 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na dvojlôžko, flanelová, hnedá, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, červená, 150x200 cm
(24)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Tree
Oceľový, čierny, ø 19 cm, výška 44 cm
(16)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 45x75 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Parrot
Látková, červená
(1)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Fileo
Antracitový, 180x220 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(6)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Addis
Hubka na riad Fairy
Plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, modré, 260x220 cm
(105)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Zigzag
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, štruktúrované, krémovobiele, 140x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, svetloružová, 160x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Tanierik na šperky Feline
Kovový, 10x10 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Lilo & Stitch "Blue"
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, modrá, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Thomas the Tank Engine
Napínacia, bavlnená, s potlačou, modrá, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Pudding
Plyšový, s vianočným motívom, hnedý, 35x35 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pantone
Váza Warm Gray 2
Keramická, béžová, ø 10 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, svetloružová, 200x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Sensu
Nástenné, ø 40 cm
(22)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, sivý, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Funky Vibes
Nástenné, ø 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlozelené, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Lark
Okrovožltá/hnedá, 130x160 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
21,34 €
s kódom
25,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Inu
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, tmavosivý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(102)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Mic
Mikroplyšový, krémovobiely, 220x240 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Whitney
Kancelársky, plastový, biely, 1,6 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Ariela "Friends"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, 90x200 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Detský budík Peekaboo Goldfish
Ø 15 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Box na šijacie potreby
16x24 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(1)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,31 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavomodrá, 160x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
SP TREND
Garniža Eta
Roztiahnuteľná, kovová, matne čierna, 120 - 210 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Square
Kovový, biely, 17x17 cm, výška 45,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
3 ks, bez vŕtania, plastové
(30)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, červený/biely, 58x28x48 cm
(1534)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
10,5x24 cm, výška 13,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Nova
Porcelánová, svetločervená, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Magic
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s abstraktným vzorom, 200x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
WC kefa Bellagio
Bambusová, zelená, ø 12 cm, výška 38 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Detská plachta Zoo Animals
Napínacia, do postieľky, bavlnená, s potlačou, biela, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
128
129
130
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia