Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 299 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Leitmotiv
Nástenný vešiak Saturnus
Kovový, čierny/v zlatej farbe, šírka 34 cm, výška 14 cm, hĺbka 15 cm
(15)
Na sklade
20,32 €
s kódom
23,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tácka Nirela
Ø 28 cm , z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
WC kefa Attitude
Kamenná, modrá, ø 10 cm, výška 37 cm
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Matisse
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
13,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
WC kefa Indy
Z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, ø 10 cm, výška 38 cm
(61)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(6)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Santos
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
25,78 €
s kódom
30,33 € bez kódu
15,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Yule
Z recyklovanej bavlny, s vianočným motívom, biela, 130x160 cm
Na sklade
17,78 €
s kódom
20,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Deer
Mikroplyšový, hnedý, 700 ml
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Mako
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, svetlozelená, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mepal
Termoska Ellipse
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, svetločervená/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Wave
Nástenné, 50x142 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Mikroplyšová, hnedá, 130x170 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka
Mikroplyšová, sivá, 130x180 cm
(1)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košík Tossa
Do regálu, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Ecru
Rýchloschnúca, textilná, béžová, 40x60 cm
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Happy Horses
Napínacia, na jednolôžko, ružová, 90x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
White Label
Zrkadlo Nyko
Nástenné, s dreveným rámom, 26x120 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
91,80 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Stojan na kuchárske knihy Brook
Kovový, béžový, 14x19 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Manaus
S automatickým zatváraním, 37,5 x 44,5 cm, plastová, modrá, s kvetinovým vzorom
(8)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
knor
Obrazy v súprave
32x42 cm, 4 ks, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, tmavomodrá, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Pléd Quilted Lines
Prešívaný, béžový, 220x230 cm
(9)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Vara
Pedálový, plastový, sivý, 3 l
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Ladelle
Tácka Capri
15,5x30 cm, servírovacia
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, zelená, 200x200 cm
(2)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Spirella
Tyč na sprchový záves Kreta
Teleskopická, kovová, v matne zlatej farbe, 75 - 125 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kingsley
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, zamatové, khaki, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, svetlomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Sehlbach
Dekoračný vankúš Paisley
Ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, biela, 60x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sehlbach
Dekoračný vankúš Paisley
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sitka do drezu v súprave
2 ks, kovové, sivé, ø 7 cm
(41)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Matthew Williamson
Obliečky Xanadu Peacock
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlneného saténu, so zvieracím vzorom, fialové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Compactor
Nádobka na mydlo Bestlock Bath
Bez vŕtania, oceľová, v striebornej farbe, 13x13 cm, výška 10 cm
(16)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Váza Ombria
Keramická, biela, ø 16 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Evila Originals
Ceduľa Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Zrkadlo
Kozmetické, ø 6,5 cm
(17)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Zig Zag
Pruhovaná/s potlačou, 45x45 cm
(24)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Gingerbread
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(6)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rex London
Fľaša
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, svetlomodrá
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečky Geometries
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, krepové, geometrické, žlté/sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Nástenný vešiak
Kovový, hnedý, šírka 4 cm, výška 10 cm, hĺbka 43 cm
(17)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Plastový, ø 15 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Súprava misiek s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, ružové, 240x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
1
...
139
140
141
...
236
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia