Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 299 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tmavomodré, 200x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Bosaro
Nástenné, 54x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Deka Cuddle
Bavlnená, zelená/fialová, 130x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
KIS
Úložný box Scuba Box
S vekom, plastový, čierny, objem 43 l, 49,5x39x34 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, béžový, 310 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Petals
Nástenné, ø 40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Fish
Látková, sivá
(4)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Veil
Plastový, čierny, 16x10 cm, výška 9 cm
(37)
Na sklade
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Váza Inu
Ručne vyrobená, sklenená, zelená, ø 11 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
8,47 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Boyhood
Soška Ballon Dog
Drevená, 16x5,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Södahl
Obliečky Echo
Na jednolôžko, na zips, z bio bavlny, geometrické/pruhované, ružové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, modrý
(1)
Na sklade
15,24 €
s kódom
17,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Universal
S automatickým zatváraním, 37 x 43 cm, antracitová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Montage
Z kaučukového dreva, hnedý, šírka 43 cm, výška 13 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, biely, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Recycling Box
Na triedený odpad/nástenný, z recyklovaného plastu, svetlohnedý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Frill Ditsy Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, flanelové, tmavomodré, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Descanso
Deka Novara
Mikroplyšová, sivá, 160x130 cm
(10)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Dark Grey
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, tmavosivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška Vide
Čierna, 16 l
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Esschert Design
Ešus
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, hnedá, 90x200 cm
(2)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
12 ks, 90 ml, sklenené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Umbra
WC kefa Touch
Plastová, biela, ø 9 cm, výška 44 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartónový, tmavosivý
(6)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, luxusné, z bavlny renforcé, sivé/antracitové, 160x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Blue Latte
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Love Story
Miska Together
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 16 cm
(5)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn D
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 135x45 cm
(6)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 200x200 cm
(83)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Duo Steel
Kovový, v lesklej striebornej farbe, 11x23 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,36 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy Opus
2 ks, kamenné
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
24,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 91 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Ella
Zamatový, čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Madeline
Zelená, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kela
Téglik na zubné kefky Adele
Keramický, biely, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Zrkadlo Marble
Kozmetické, 18x30 cm
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, biely, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košík Words
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
2 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, žltá, 240x300 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Sequin Cluster
Zamatový, modrý, 30x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
140
141
142
...
236
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia