Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 262 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tosca
Kovová, biela/v prírodnej farbe, 30,5x14 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,97 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 19x12 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 24x50 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Allstar
WC kefa Minas
Plastová, svetlosivá, ø 10 cm, výška 34 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Halloween Pumpkins
Mikroplyšová, s halloweenským motívom, modrá/oranžová, 130x170 cm
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Euromant
Deka Linen
S prímesou bavlny, modrá, 140x180 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Pelech Softy
Pre psa, ružový, 107x72 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, modrá/ružová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mila Home
Plachta a obliečka na vankúš v súprave
Napínacie, na dvojlôžko, z bavlny renforcé, ružové, 180x200 cm
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Mako
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, žltá, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Animal Magic
Napínacia, na jednolôžko, zelená, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Sonate
Na jednolôžko, na patentku, obojstranné, z mikrovlákna, s potlačou, biele/tmavosivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Obľúbené
Rotho
Kôš na bielizeň Jona
Plastový, antracitový, 55 l
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Cat Shape
Látková, sivá, 37x43 cm
(2)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Tácka Inka
Ø 20 cm , servírovacia, drevená
Na sklade
46,74 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
WC kefa Nova
Porcelánová, tmavozelená, ø 10 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Pero Prehistoric Land
(4)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obraz Marionn
52x72 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sušiak na bielizeň
V lesklej striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 8 m
(1)
Na sklade
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box
S vekom, plastový, v petrolejovej farbe, objem 26 l, 55x35x19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
House Nordic
Dózy v súprave Tula
4 ks, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Mikroplyšová, fialová, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Stojan na uteráky Nivo
Bambusový, v prírodnej farbe, 54x24 cm, výška 82 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Botania
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, biela/sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Mat In Felt
Látková, čierna, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Vedro A
Kovové, v striebornej farbe, ø 25 cm, výška 22 cm, 8 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, tmavomodrá, 140x200 cm
(8)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Ticking Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, sivé, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Piero
Kameninová, ø 14 cm, výška 10,5 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Dóza
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-15 % s kódom
Homéa
Dóza
2,6 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Woodsby
Bavlnený, s odnímateľným poťahom, 35x60 cm
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Droplet
Plastový, 25x15 cm, výška 2 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, svetlohnedý, ø 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Fancy
Čierny/béžový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Plain Color
16 ks, priľnavé, svetlohnedé, 20x65 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
4,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská plachta Jersey
Napínacia, do postieľky, džersejová, zelená, 70x150 cm
(4)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Homéa
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Filaire Aluminium
Bez vŕtania/rohová, hliníková, matne čierna
(1)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, fialová, 60x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Kúpeľňová predložka Merade
Prateľná, textilná, oranžová/béžová, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
154
155
156
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia