Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 584 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 53 cm
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 53 cm
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Zrkadlo
Nástenné, ø 29 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Oranžová, sklenená, LED, na baterky, ø18x18 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Balvi
Kanvička na zalievanie Meow
Plastová, 2 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Pokladnička T-Rex
Kamenná, ø 10 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Rámček Prague
32x42 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(5)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Sivá, sklenená, LED, na baterky, ø18x18 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Saynab
Sklenený
(1)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Svetelná reťaz Solox
Čierna, plastová, LED, na baterky, IP44, dĺžka 12 m
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
V striebornej farbe, kovová, LED, do zásuvky, dĺžka 790 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 790 cm
(2)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vianočná svetelná dekorácia Phytia
Svetlosivá, oceľová, LED, na baterky, 26x4,5x45,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Firework
Čierna, kovová, LED, so solárnym panelom, dĺžka 210 cm
(18)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Napájanie (2)
-15 % s kódom
Rex London
Svietnik
Sklenený
(1)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy Charlie
2 ks
(11)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
17,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Kähler Design
Vianočné gule v súprave Omaggio
3 ks, porcelánové, ø 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
17,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Lisetta
2 ks, na čajovú sviečku, kovové, s vianočným motívom
(1)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Edmund
5x12x19 cm
(4)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Reinbek
Biela, z masívneho dreva, LED, na baterky, 30x6x15 cm
(6)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
KIS
Detský úložný box C Box Style
Plastový, s potlačou, biely, 55x39 cm, výška 16 cm
(6)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Z recyklovaného plastu, 2,3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artevasi
Obal na kvetináč Luna
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18,5 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Svietnik Cactus
Keramický
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Svietnik Cactus
Keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 2x, 16x23 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Cem
Na baterky, sivá, 9x9 cm, výška 11,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, sivá, 10x10 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, béžová, 10x10 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský úložný box Stor
Plastový, s potlačou, 40x29 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečka M-Twinkle
Na baterky, sivá, ø 7,5 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Styler
Rámček Lahti
38x48 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 30x40
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Hisar
Sklenená, ø 6 cm
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Baufort
Sklenený, ø 15 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Ego Dekor
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 28 cm, výška 49 cm
(2)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Pelia
Ø 28 cm, výška 28 cm
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 20 cm, výška 65 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Protea
Ø 12 cm, výška 74 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Perfumed Prague
Sviečka #57 Chamomile, Linden, Birch
Vonná, sójová, s vôňou harmančeka/s vôňou sena/s vôňou brezy/s vôňou lipy, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(31)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
-15 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka Slavic Edition: #07 Rhubarb
Vonná, sójová, s vôňou slivky/s vôňou jablka/s vôňou rebarbory/s vôňou egrešov, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(15)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná dekorácia Frida
Vínovočervená, sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø7x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Baroque
Vínovočervená, papierová, do zásuvky, ø75x23 cm
(1)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Sviečka Hammershøi Christmas
S vianočným motívom, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Na sklade
15,24 €
s kódom
17,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Bess
Polyresinový
(3)
Na sklade
15,25 €
s kódom
17,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
24
25
26
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie