Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 582 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Veniec
Vianočný
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Christmas Cookies
S vôňou sušienky, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Cinnamon & Orange
S vôňou pomaranča/s vôňou škorice, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Green Forest
S vôňou eukalyptu/s vôňou jedle, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Lavender
S vôňou levandule, váha 28 g
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Lotus
Váha 28 g
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Moroccan Fir
S vôňou jedle, váha 28 g
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Musk
S vôňou pižma, váha 28 g
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Orchid Valley
S vôňou orchidey, váha 28 g
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Pure Ambar
S vôňou ambry, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Red Fruits
S vôňou červených ríbezlí/s vôňou jahody/s vôňou malín, váha 28 g
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Spring Flowers
S kvetinovou vôňou, váha 28 g
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Vanilla
S vôňou vanilky, váha 28 g
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Verbain
S vôňou verbeny, váha 28 g
(7)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia Santa Claus
Na baterky, stolová, keramická, červená/biela, šírka 5 cm, dĺžka 6 cm, výška 17 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Pirate
24x9 cm, drevený, červený, rozmer fotografie: 7x7
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, sklenená, čierna, šírka 9 cm, dĺžka 9 cm, výška 10 cm
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
14,5x19,5 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Dakls
Špička na stromček
28 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, kovové, 12,5 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Fakľa
3 ks, z prútia, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, vínovočervená, ø 6 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
6 ks, textilné, 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
7,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Myren
Do zásuvky, závesná, sklenená, biela, ø 9 cm, výška 9 cm
(10)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Detský obrázok Teddy Bear
20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Drobná dekorácia
Drevená, 4x10 cm, výška 18 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka Dog
Drevená, výška 21 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Figures
8 ks, drevené, 5 cm
(8)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, drevená, v prírodnej farbe, šírka 3 cm, dĺžka 13 cm, výška 15,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Dekoratívna tácka Frog
Kameninová, 9x7,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Angel
Keramická, 10 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread House
Keramická, 10 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Angel
Keramická, 8 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Comet
Keramická, 9 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Comet
Keramická, 9 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Gingerbread Flake
Keramická, ø 6 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Váza
Sklenená, krémovobiela, ø 10 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
LED lampáš Luce
So solárnym panelom, látkový, sivý, ø 25 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 17 cm, výška 2,5 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Honeycomb Snowflake
Papierová, ručne vyrábaná, ø 10 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Honeycomb Tree
Papierová, ø 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Bird
3 ks, plastové, 7,5 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Váza
Sklenená, ružová, ø 10 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
knor
Rámček
19x25 cm, stojací/na stenu, plastový, sivý, rozmer fotografie: 15x21
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Christmas Lollipop
Sklenená, 2,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Váza
Sklenená, ø 10 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie