Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 603 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Ambiance
Samolepka Flying Dandelions
Na stenu, 40x73 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Obal na kvetináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 12 cm
(4)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresínu, 14x11 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 12 m
(6)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Bubbly
V striebornej farbe, nerezová, LED, zapichovacia, so solárnym panelom, IP44, 160x7x83 cm
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
V striebornej farbe, papierová, do zásuvky, ø45x21 cm
(15)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Dakls
Veniec Frosty
Ø 48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Elijah
2 ks, z polyresínu, 12 cm
(2)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Oxana
2 ks, kamenné
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hübsch
Súprava váz Popsicle
3 ks, ručne vyrobené, sklenené, ø 10 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
27,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Brick
Plastový, biely, 32x16 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,55 €
s kódom
27,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, oranžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
23,55 €
s kódom
27,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Umelá papraď Filicopsida
Ø 40 cm, výška 35 cm
(21)
Doručenie od 14. 12. 2026
23,56 €
s kódom
27,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Hani
Bambusová, ø 33 cm
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Circus Rings
Ø 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Circus Rings
Ø 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Kupol
Hnedá, plastová, LED, na baterky, s časovačom, ø12,5x17,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Sella
Ručne vyrobený, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Kantarel
Keramický
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas Father Elf
Keramický, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas Gifts
Keramický, s vianočným motívom
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Kovová, ø 9 cm, výška 25 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Obal na kvetináč Tule
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 26 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Svietnik Batalio
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
V zlatej farbe, papierová, do zásuvky, ø75x17 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Kvetináč Antas
Z vodného hyacintu, ø 24 cm, výška 28 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Hanna
Červený, z masívneho dreva, do zásuvky, 12x8x20 cm
(18)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny DIY Sunset
Nástenné, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
House Nordic
Svietnik Hurricane
Sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unipar
Sviečka Flower Paradise
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Elta
Plastová, LED, na baterky, s časovačom, 18,5x9,5x14 cm
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Závesná dekorácia Nobili
Ø 5 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Saturnus
Červená, papierová, do zásuvky, 45x15x69 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Alva
Biela/čierna, papierová, do zásuvky, ø75x11 cm
(2)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Lofty
Stolový, ø 11 cm, výška 12 cm
(86)
Doručenie od 26. 10. 2026
23,76 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
23,76 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
23,76 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
23,76 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
23,76 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Orgullo
Ø 11 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
24,01 €
s kódom
28,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Alata
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 3x, 15x35 cm
Na sklade
24,06 €
s kódom
28,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Kovová, 1 l
(55)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Winter
Biela, plastová, LED, na baterky, 11x9,5x15,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
40
41
42
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie