Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 568 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Dakls
Svietnik
Keramický
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory Pearl
11x16 cm, stojací, kovový, v lesklej striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka Tree
Látková, výška 36,5 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, modrý, rozmer fotografie: 15x21
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 30,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček London
22x28 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 15x21
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, sklenený, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(70)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná ozdoba Ingi
Papierová, ø 9 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
3 ks, závesný a nástenný , plastový, ø 30 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Rex London
Súprava detských samolepiek Night Sky
30 ks, svietiace, na okno/na stenu, 13x17 cm
(293)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč Natural
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Festive Pug
Sklenená, 6 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rozprašovač
Sklenený
(217)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Wadley
Na čajovú sviečku, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, keramická, zelená, šírka 8 cm, dĺžka 10 cm, výška 16,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Signe
Sivá, plastová, LED, dĺžka 210 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Dahlia
Ø 28 cm, výška 63,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý kvet Babybreath
Výška 59 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý kvet Babybreath
Výška 59 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Veľkonočná dekorácia
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, drevená, hnedá, šírka 3,5 cm, dĺžka 30 cm, výška 8,5 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 3x, ø 12 cm
(24)
Doručenie od 19. 10. 2026
8,16 €
s kódom
10,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka
Polyresinová, výška 10,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná svetelná dekorácia Mountains
Na baterky, stolová, keramická, biela, šírka 10 cm, dĺžka 6 cm, výška 12 cm
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(111)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na veniec
(11)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Floating Cone
Doba horenia 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Hena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13,5 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Tacana
Kameninový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(18)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Soška Pumpkin
Keramická, ø 9 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Tiger Mini
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(9)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Zrkadlo Ailis
Kozmetické, ø 6,5 cm
(12)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
9
10
11
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie