Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 565 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Obal na kvetináč Avo
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obraz Marionn
52x72 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Váza Cayden
Sklenená, čierna, ø 20 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Wave
Na baterky, závesná, plastová/sklenená, ø 8 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Wave
Na baterky, závesná, plastová/sklenená, ø 10 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, plastová, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 390 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Na baterky, závesná, z vosku, biela, ø 10 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Claire
Na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 11 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Ice Natur
S vianočným motívom, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Ice Natur
S vianočným motívom, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Element
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Element
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Floating Cone
Doba horenia 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Floating Cone
Doba horenia 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Floating Cone
Doba horenia 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Floating Cone
Doba horenia 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Flower Paradise
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Flower Paradise
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
1
...
78
79
80
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie