Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie
...
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie so zľavovým kódom
Dekorácie na stenu
Zrkadlá
Hodiny a budíky
Kvety a kvetináče
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Sezónne dekorácie
Dekoratívne osvetlenie
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Tvar
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
4 565 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Flower Paradise
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Flower Paradise
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Outdoor
Vonkajšia, doba horenia 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Outdoor
Vonkajšia, doba horenia 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 12 h, výška 5,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(34)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 22 h, ø 7 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 22 h, ø 7 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 22 h, ø 7 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Sweetness
Doba horenia 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Horse
Drevená, 7,5x15,5 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Monkey
Z dubového dreva, 7,5x19,5 cm, výška 18,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Monkey
Drevená, 4x10 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kay Bojesen Denmark
Sošky v súprave Lovebirds
2 ks, z dubového dreva, 5x9,5 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
53,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Elektrický svietnik Deco
Do zásuvky, kovový, biely, ø 32 cm, výška 46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Clipp
Závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Ice
Závesná, papierová, ružová, ø 60 cm, šírka 20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Diva
Závesná, papierová, oranžová, ø 60 cm, šírka 20 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Nutcracker
Na baterky, stolová, plastová, šírka 10 cm, dĺžka 13 cm, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Polly
2 ks, na baterky, stolová, plastová, biela, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 16 cm
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Grandy
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 8 cm, dĺžka 29 cm, výška 41 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Na baterky, stolová, drevená, biela/sivá, šírka 6 cm, dĺžka 28 cm, výška 44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená/sklenená, v prírodnej farbe, ø 8 cm, výška 9 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 22 cm, výška 34 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Reinbek
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 30 cm, výška 30 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Reinbek
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 30 cm, výška 15 cm
(6)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 11 cm, dĺžka 28 cm, výška 14 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Kupol
Na baterky, stolová, plastová, hnedá, ø 12,5 cm, výška 17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Kupol
Na baterky, stolová, plastová, hnedá, ø 12,5 cm, výška 17,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Umelý vianočný stromček Kanada
Ø 78 cm, výška 150 cm
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(2)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
11,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Heart
3 ks, sklenené, ručne fúkané, 9 cm
(2)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Heart
3 ks, sklenené, ručne fúkané, 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
14,5 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Wireworks
Zrkadlo Galnce
Nástenné, s dreveným rámom, ø 45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
196,80 €
s kódom
246 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Christmasy
10 ks, drevené, 6,5 cm
(4)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
79
80
81
...
96
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hodiny a budíky
Zrkadlá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Dekorácie na stenu
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Obľúbené filtre
Retro dekorácie
Kovové dekorácie
Dekorácie s veľkonočným motívom
Všetky vianočné dekorácie
Jarné dekorácie