Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie
...
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie so zľavovým kódom
Svetelné dekorácie
Svetelné reťaze
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Umiestnenie
Udalosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
555 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Circus Maxi
Žltá, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 500 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Glitter
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 75 cm, šírka 23 cm
(2)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia Santa Claus
Na baterky, stolová, keramická, červená/biela, šírka 5 cm, dĺžka 6 cm, výška 17 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Eucalyptus
Na baterky, kovová/látková, zelená, šírka 30 cm, dĺžka 2 cm, výška 90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 2 cm, dĺžka 40 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Flinga
Na baterky, papierová, biela, šírka 4 cm, dĺžka 20 cm, výška 43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Na baterky, stolová, drevená, biela/sivá, šírka 6 cm, dĺžka 28 cm, výška 44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, biela, ø 6 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Flame
Na baterky, stolová, plastová, biela, ø 9 cm, výška 14,5 cm
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka M-Twinkle
Na baterky, sivá, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Glitter
Do zásuvky, závesná, papierová, hnedá, ø 45 cm, šírka 16 cm
(3)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Bing
Na baterky, stolová, drevená/plastová, šírka 15 cm, dĺžka 24 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
LED lampáš Juny
So solárnym panelom, kovový/plastový, sivý, ø 15,5 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáše v súprave Izola
2 ks, so solárnym panelom, plastové, čierne, 6x6 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Solar
So solárnym panelom, vonkajšia, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Romb
Na baterky, ružová, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sofus
Do zásuvky, stolová, bambusová, v prírodnej farbe, šírka 12 cm, dĺžka 50 cm, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Leaf
Žltá, plastová, LED, dĺžka 185 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(1)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
So solárnym panelom, vonkajšia, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia AstraGlass Galaxy Breeze
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, v tmavo prírodnej farbe, ø 12 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Glow
Čierna, sklenená, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 360 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke Parasol
V striebornej farbe, kovová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 6 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Circus
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 405 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Alpha
Do zásuvky, závesná, kovová, čierna, ø 45 cm, šírka 3 mm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Karla
Do zásuvky, stolová, papierová, čierna, ø 75 cm, šírka 22 cm
(1)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Solar
So solárnym panelom, vonkajšia, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Lucas Clear
Plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 300 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Tara
Do zásuvky, stolová, kovová/z juty, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 15 cm, výška 70 cm
(1)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Do zásuvky, stolová, papierová, vínovočervená, šírka 20 cm, dĺžka 45 cm, výška 65 cm
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 13 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Billy
Na baterky, stolová, drevená, šírka 3 cm, dĺžka 15 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Noah
Do zásuvky, zapichovacia, plastová, tmavohnedá, ø 40 cm, výška 110 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, tmavozelená, ø 6 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 390 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Forest Friends
Na baterky, stolová, drevená/sklenená, ø 8 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED krb Fireplace
Na baterky, stolový, plastový, čierny, šírka 15 cm, dĺžka 14 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná dekorácia Frida
Na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 350 cm
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 75 cm, šírka 17 cm
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Clara
Do zásuvky, závesná, papierová, čierna, ø 45 cm, šírka 21 cm
(1)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Smilla
3 ks, na USB, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Hannah
Na baterky, závesná, sklenená, červená, ø 1,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hilight
Svetelná dekorácia
Na baterky, plastová, biela, šírka 4 cm, dĺžka 15 cm, výška 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Stropné svietidlá a bodové svietidlá
Bodové svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Vonkajšie dekoratívne osvetlenie
Vianočné dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie na stromček