Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie
...
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie so zľavovým kódom
Neóny
LED sviečky
LED lampáše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Tvar
Napájanie
Funkcia
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
462 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Elektrický svietnik Celine
Do zásuvky, drevený, biely/v zlatej farbe, šírka 5 cm, dĺžka 46 cm, výška 28 cm
(85)
Na sklade
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Elektrický svietnik Celine
Do zásuvky, drevený, červený/v zlatej farbe, šírka 5 cm, dĺžka 46 cm, výška 28 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
Na USB, stolová/prenosná, drevená/papierová, v prírodnej farbe, šírka 2,5 cm, dĺžka 12 cm, výška 9 cm
(69)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
Na USB, stolová/prenosná, drevená/papierová, hnedá, šírka 2,5 cm, dĺžka 21,5 cm, výška 17 cm
(40)
Na sklade
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Elektrický svietnik Julia
Do zásuvky, drevený/plastový, biely, šírka 6 cm, dĺžka 28 cm, výška 15 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Svetelná dekorácia Vikhem
Na baterky, stolová, kovová, sivá, šírka 8 cm, dĺžka 22 cm, výška 44,5 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, stolová, drevená/papierová, biela, ø 45 cm, šírka 21 cm, výška 64 cm
(55)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Atle
Do zásuvky, drevený, biely, šírka 4,5 cm, dĺžka 40 cm, výška 28 cm
(19)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
Na USB, stolová/prenosná, látková/papierová, sivá, šírka 2,5 cm, dĺžka 12 cm, výška 9 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
LED lampáš Tint
So solárnym panelom, sklenený, modrý, 9x9 cm, výška 15 cm
(26)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
Na baterky, stolová, drevená, hnedá, šírka 3,5 cm, dĺžka 30 cm, výška 8,5 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Moon
Do zásuvky, stolová, drevená/plastová, hnedá, ø 12 cm, výška 14 cm
(43)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená/sklenená, v prírodnej farbe, ø 8 cm, výška 9 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
Na USB, stolová/prenosná, drevená/papierová, v prírodnej farbe, šírka 2,5 cm, dĺžka 21,5 cm, výška 17 cm
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Elektrický svietnik Hol
Do zásuvky, plastový, červený, šírka 5 cm, dĺžka 35 cm, výška 30 cm
(31)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Ulm
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 43 cm, dĺžka 5 cm, výška 27 cm
(19)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 21 cm
(54)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Atle
Do zásuvky, drevený, biely, šírka 4,5 cm, dĺžka 55,5 cm, výška 27 cm
(14)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Flame
Na baterky, plastový, biely, ø 14 cm, výška 16 cm
(14)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
LED lampáš Flame
Na baterky, plastový, biely, ø 15 cm, výška 23 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Saul
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, biele, ø 5,5 cm, výška 5,5 cm
(58)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Icecube
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, sivé, 7x7 cm, výška 5,5 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Fauna
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 11 cm, dĺžka 28 cm, výška 14 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Lone
4 ks, na baterky, biele, ø 3,5 cm, výška 2 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Na baterky, závesná, sklenená, oranžová, ø 18 cm, výška 18 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Accordion
Na USB, stolová/prenosná, papierová/bambusová, v prírodnej farbe, šírka 10 cm, dĺžka 10 cm, výška 3,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
Na USB, stolová/prenosná, papierová/kožená, čierna, šírka 2,5 cm, dĺžka 12 cm, výška 9 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Dot
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 54 cm, šírka 16 cm
(16)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Accordion
Na USB, stolová/prenosná, drevená/papierová, hnedá, šírka 10 cm, dĺžka 10 cm, výška 3,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Reinbek
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 30 cm, výška 30 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
Na USB, stolová/prenosná, látková/papierová, oranžová, šírka 2,5 cm, dĺžka 12 cm, výška 9 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Calabria
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 18,5 cm, výška 20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, v striebornej farbe, ø 45 cm, šírka 21 cm
(15)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lina
Na baterky, závesná, sklenená, ø 18 cm, výška 18 cm
(8)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Jamjar
So solárnym panelom, sklenený, biely, 8x8 cm, výška 18 cm
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(9)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Billy
Na baterky, drevená, v prírodnej farbe, ø 6 cm, šírka 3 cm, dĺžka 20 cm, výška 17 cm
(9)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Buster
Do zásuvky, kovový, čierny, šírka 8 cm, dĺžka 32 cm, výška 40 cm
(7)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná svetelná dekorácia Mountains
Na baterky, stolová, keramická, biela, šírka 10 cm, dĺžka 6 cm, výška 12 cm
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Vira
Závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 16 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Atle
Do zásuvky, drevený, sivý, šírka 4,5 cm, dĺžka 40 cm, výška 28 cm
(14)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Hanna
Do zásuvky, drevený, červený, šírka 8 cm, dĺžka 12 cm, výška 20 cm
(18)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Puloun
So solárnym panelom, vonkajšia, čierna, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Swirl
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Freddy
Na baterky, stolová, drevená, biela/zelená, šírka 4,5 cm, dĺžka 8,5 cm, výška 14 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Myren
Do zásuvky, závesná, sklenená, biela, ø 9 cm, výška 9 cm
(10)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Lampión Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
10
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Svetelné reťaze
Baterky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Svetelné dekorácie - hviezda
Svetelné dekorácie s vianočným motívom
Vonkajšie svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie na baterky
Svetelné dekorácie so solárnym panelom