Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie
...
Dekoratívne osvetlenie
Svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie so zľavovým kódom
Neóny
LED sviečky
LED lampáše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Tvar
Napájanie
Funkcia
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
460 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Moon
Do zásuvky, stolová, drevená/plastová, hnedá, ø 12 cm, výška 14 cm
(43)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
LED lampáš Nikhita
So solárnym panelom, kovový/látkový, v prírodnej farbe, ø 28,5 cm, výška 29 cm
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Moon
Do zásuvky, stolová, drevená/plastová, čierna, ø 12 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
LED lampáš Crewe
So solárnym panelom, plastový, zelený, ø 15 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, stolová, drevená/papierová, biela, ø 45 cm, šírka 21 cm, výška 64 cm
(55)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Elektrický svietnik Celine
Do zásuvky, drevený, biely/v zlatej farbe, šírka 5 cm, dĺžka 46 cm, výška 28 cm
(85)
Na sklade
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
LED lampáš Juny
So solárnym panelom, kovový/plastový, sivý, ø 15,5 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Tropea
2 ks, na baterky, vonkajšie, čierne, ø 6 cm, výška 9 cm
(14)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Solvalla
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 21 cm
(54)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáše v súprave Izola
2 ks, so solárnym panelom, plastové, čierne, 6x6 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
LED lampáš Juny
So solárnym panelom, kovový/látkový, červený, ø 15,5 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
LED lampáš Juny
So solárnym panelom, kovový/plastový, khaki, ø 15,5 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Eucalyptus
Na baterky, kovová/látková, zelená, šírka 5 cm, dĺžka 180 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Solar
So solárnym panelom, vonkajšia, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave M-Twinkle
2 ks, na baterky, biele, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Eddy
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 13 cm, výška 15,5 cm
(19)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Svetelná dekorácia Vikhem
Na baterky, stolová, kovová, sivá, šírka 8 cm, dĺžka 22 cm, výška 44,5 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
LED lampáš Cavia
So solárnym panelom/na USB, kovový, čierny, ø 34 cm, výška 54 cm
Na sklade
Posledný kúsok
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(9)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Atle
Do zásuvky, drevený, biely, šírka 4,5 cm, dĺžka 55,5 cm, výška 27 cm
(14)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia BookLight
Na USB, stolová/prenosná, drevená/papierová, v tmavo prírodnej farbe, šírka 7 cm, dĺžka 9 cm, výška 2 cm
(287)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Stellar Ocean
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá/v tmavo prírodnej farbe, ø 12 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Romb
Na baterky, ružová, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
2 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(10)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Star Trading
Neónová svetelná dekorácia Plexy
LED, ružová, 5 W, 48x1 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
Na USB, stolová/prenosná, drevená/papierová, hnedá, šírka 2,5 cm, dĺžka 21,5 cm, výška 17 cm
(40)
Na sklade
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Jamjar
So solárnym panelom, sklenený, biely, 8x8 cm, výška 18 cm
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(4)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Sofus
Do zásuvky, stolová, bambusová, v prírodnej farbe, šírka 12 cm, dĺžka 50 cm, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Atle
Do zásuvky, drevený, biely, šírka 4,5 cm, dĺžka 40 cm, výška 28 cm
(19)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Tangle
Do zásuvky, závesná, kovová, v striebornej farbe, ø 46 cm, šírka 2,5 cm
(9)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Leaf
Na baterky, hnedá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Swirl
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Albero
Do zásuvky, drevený, hnedý, šírka 6,5 cm, dĺžka 56 cm, výška 36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Calabria
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 26 cm, výška 28 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Brosa
Do zásuvky, kovový, čierny, šírka 8 cm, dĺžka 40 cm, výška 39,5 cm
(7)
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Gylling
Do zásuvky, kovový, v mosadznej farbe, šírka 6 cm, dĺžka 42 cm, výška 53 cm
(4)
Na sklade
79,92 €
s kódom
99,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 4 cm, výška 2 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Calabria
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 18,5 cm, výška 20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Rolf
Na baterky, stolová, kovová, šírka 15 cm, dĺžka 17,5 cm, výška 33 cm
(3)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Markslöjd
Elektrický svietnik Hol
Do zásuvky, plastový, červený, šírka 5 cm, dĺžka 35 cm, výška 30 cm
(31)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Lone
4 ks, na baterky, biele, ø 3,5 cm, výška 2 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
10
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Svetelné reťaze
Baterky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Svetelné dekorácie - hviezda
Svetelné dekorácie s vianočným motívom
Vonkajšie svetelné dekorácie
Svetelné dekorácie na baterky
Svetelné dekorácie so solárnym panelom