Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie
...
Svietidlá
Dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie so zľavovým kódom
Svetelné dekorácie
Svetelné reťaze
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Umiestnenie
Udalosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
555 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Aurora
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 30 m
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Solox
Čierna, plastová, LED, na baterky, IP44, dĺžka 12 m
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Wave
Na baterky, závesná, plastová/sklenená, ø 10 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Skine
Biela, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 30 m
Na sklade
30,80 €
s kódom
38,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vianočná svetelná dekorácia Orazia
Na baterky, stolová, kovová, svetlosivá, šírka 4 cm, dĺžka 40 cm, výška 40 cm
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Luna
Na baterky, závesná, sklenená, vínovočervená, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 16 m
(20)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Liva
Do zásuvky, závesná, kovová, biela, dĺžka 55 cm, výška 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, žltá, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Carolin
10 ks, na baterky, biela, ø 2 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
5,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Ariele
Do zásuvky, drevený, v prírodnej farbe, šírka 7 cm, dĺžka 47 cm, výška 52 cm
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Blink
Na baterky, závesná, papierová, červená, ø 45 cm, šírka 15 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Cage
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 280 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 45 cm, šírka 14 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v mosadznej farbe, ø 19 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, biela, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
21,20 €
s kódom
26,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Špička na stromček Glina
Na baterky, kovový, v striebornej farbe, šírka 16,5 cm, výška 28 cm
Na sklade
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v striebornej farbe, ø 19 cm
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Špička na stromček Glina
Na baterky, kovový, v mosadznej farbe, šírka 16,5 cm, výška 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Albaleaf
So solárnym panelom, zapichovacia, kovová, biela, šírka 9,5 cm, dĺžka 9,5 cm, výška 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Na baterky, stolová, sklenená, vínovočervená, ø 13 cm, výška 23,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Maravilla
Do zásuvky, závesná, papierová, v zlatej farbe, ø 45 cm, šírka 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Blink
Na baterky, závesná, papierová, červená, ø 76 cm, šírka 17 cm
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Evelin
Na baterky, biely, šírka 5 cm, dĺžka 37,5 cm, výška 29 cm
Na sklade
22,80 €
s kódom
28,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Soro
Do zásuvky, kovový, čierny, šírka 6 cm, dĺžka 35 cm, výška 47,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Leonie
Na baterky, stolová, polyresinová, šírka 13,5 cm, dĺžka 16,5 cm, výška 14,5 cm
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Laura
2 ks, na baterky, vínovočervená, ø 6 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Elta
Na baterky, stolová, plastová, šírka 9,5 cm, dĺžka 18,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Nutcracker
Na baterky, stolová, drevená/sklenená, šírka 5,5 cm, dĺžka 5,5 cm, výška 9 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Mini Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Christmas Joy
Do zásuvky, stolová, drevená, čiern-obiela, šírka 10 cm, dĺžka 16 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Elly
Zelená, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 105 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Swirl Antique
Na baterky, sivá, ø 2 cm, výška 25 cm
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Svetelná reťaz Carlisle
Hnedá, z umelého ratanu, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 180 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
LED lampáš Pure
So solárnym panelom/na USB, kovový, čierny, 18x18 cm, výška 42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia BookLight
Na USB, stolová/prenosná, drevená/papierová, v prírodnej farbe, šírka 7 cm, dĺžka 9 cm, výška 2 cm
(287)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Dakls
LED lampáš Luce
So solárnym panelom, látkový, sivý, ø 25 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
LED lampáš Solar
So solárnym panelom/na USB, kovový/plastový, čierny, 17x17 cm, výška 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
LED lampáš Reiba
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 26 cm, výška 70 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Brandani
Svetelná dekorácia
Do zásuvky, stolová, porcelánová, biela, šírka 14 cm, dĺžka 17 cm, výška 34 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Easy-Line
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, na diaľkové ovládanie, IP44, dĺžka 390 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
11
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Stropné svietidlá a bodové svietidlá
Bodové svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Vonkajšie dekoratívne osvetlenie
Vianočné dekoratívne osvetlenie
Dekoratívne osvetlenie na stromček