Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky
...
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky so zľavovým kódom
Hrnčeky
Šálky
Podšálky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
511 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, modrá, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Tulip
2 ks, sklenené, na cappuccino/dvojstenné, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 15,5 cm
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Basic White
Porcelánový, biely, ø 14,5 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Resto
Porcelánový, hnedý, ø 15 cm
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 250 ml
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, tyrkysovomodrá, 250 ml
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 16,5 cm
Na sklade
7,68 €
s kódom
9,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 16,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,08 €
s kódom
7,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Artisan
Zelený, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, krémovobiela, 210 ml
(1)
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 40 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
40 ks, kameninové, na espresso, 100 ml
Na sklade
Posledný kúsok
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Coralie
400 ml, keramický, červený/modrý
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
520 ml, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Basic White
Porcelánová, na cappuccino, biela, 200 ml
Na sklade
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, červená, 210 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, tmavomodrá, 250 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Meridian
Slonovinový, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Ora Gloss
Z kostného porcelánu, biela, 205 ml
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duna
Kameninová, vínovočervená, 220 ml
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanierik Duna
Kameninový, ružový, ø 14,5 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Meridian
Zelený/sivý, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Šálka A-Z
Porcelánová, čierna, 250 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Maxima
510 ml, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Ovio
Porcelánová, na cappuccino, hnedá, 200 ml
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Arto
Kameninová, hnedá/béžová, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Warm Gray 2
Porcelánová, na cappuccino, svetlosivá, 175 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,78 €
s kódom
22,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Artisan
Kameninová, zelená, 220 ml
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, kameninové, na espresso, 90 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
7,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Brisa
Kameninová, s tanierikom, biela, 230 ml
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Meridian
Kameninová, slonovinová, 240 ml
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Berrie
420 ml, keramický, krémovobiely
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Riviera
Kameninová, s tanierikom, zelená/čierna, 190 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na latte, biela, 280 ml
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Peach Fuzz 13-1023
375 ml, porcelánový, broskyňový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,10 €
s kódom
31,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Hrnčeky v súprave Be Fierce
2 ks, 380 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Surprise Penguin
350 ml, v mentolovej farbe
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Brisa
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 70 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na espresso, biela, 80 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Hrnčeky v súprave Bridge
4 ks, 350 ml, sklenené
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Hrnčeky v súprave Yuka
2 ks, terakota, modré
Na sklade
Posledné kúsky
27,99 €
s kódom
34,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na cappuccino, čierna, 160 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na espresso, čierna, 80 ml
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na cappuccino, biela, 160 ml
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Carry
4 ks, keramické, na cappuccino, ružové, 235 ml
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Aquarel
Kameninová, béžová, 220 ml
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
10
11
Načítať viac