Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
776 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z textílie buklé, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
312,80 €
s kódom
391 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Forma
Stohovateľná, v dekore duba, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
312,80 €
s kódom
391 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mauro Ferretti
Jedálenské kreslá v súprave Stockholm
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 26. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
196,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Fiore
Ratanová, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Kyran
S podrúčkami, čalúnená, béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
315,20 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Kyran
S podrúčkami, čalúnená, tmavohnedá
Doručenie od 22. 10. 2026
315,20 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Malila
4 ks, čalúnené, svetloružové
Doručenie od 16. 10. 2026
316,80 €
s kódom
396 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Agape
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, sivé
Doručenie od 22. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
198,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Agape
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, menčestrové, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, hnedá/béžová
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Bae
S podrúčkami/otočné, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 23. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Bae
S podrúčkami/otočné, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 23. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Bran
S podrúčkami, z bukového dreva, zamatová, hnedá
Doručenie od 21. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, khaki/hnedá
Doručenie od 16. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, červená
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, zelená
Doručenie od 20. 10. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské kreslá v súprave Jelle
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, čierne
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
204,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, zelené
Doručenie od 26. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, modré
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Crate
2 ks, čalúnené, zamatové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Paragon
Z textílie buklé, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Duct
S podrúčkami, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 27. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Paragon
S podrúčkami, z textílie buklé, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, sivé
Doručenie od 26. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, broskyňové
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Nadi
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Bae
S podrúčkami/otočné, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 23. 10. 2026
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Bae
S podrúčkami/otočné, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžové
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžové
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, čierne
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, čierne
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Aole
S podrúčkami, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
12
13
14
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky