Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
777 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, zelená/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Sadira
S podrúčkami, čalúnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Romane
V prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, sivá
Doručenie od 26. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
264,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, béžová/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Bounce
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Bounce
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, čierna/béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
267 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, v mentolovej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
269,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, zelená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
272 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavozelené
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Caroline
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, béžová
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Lea
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, ružová
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Caroline
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, tmavomodrá
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Caroline
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, v terakotovej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Caroline
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, šalviová zelená
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
220 €
s kódom
275 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, béžová/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, čierna/béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Elyna
Čalúnené, z textílie buklé, čierne
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Na sklade
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Z textílie buklé, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová, svetlohnedá
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Elyna
Čalúnené, z textílie buklé, biele
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Elyna
Čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
10
11
12
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky