Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
776 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Freja
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Tradition
Čalúnená, kožená, matná, čierna/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
531,20 €
s kódom
664 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, svetlohnedá
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
(44)
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, tmavosivá
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Elyna
Čalúnená, zamatová, hnedá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
280,80 €
s kódom
351 € bez kódu
175,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Waterton
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Lowell
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
198,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
139,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
269,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
267 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
272 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, hnedé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, hnedé/béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
217 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavozelené
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
149,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Z textílie buklé, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
238,40 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, zelená
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
296,80 €
s kódom
371 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Crib
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierne/v svetlo prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Crib
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierne/v tmavo prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, ružová
(2)
Na sklade
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(7)
Doručenie od 19. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Ontario
Čalúnená, z textílie buklé, žltá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Ontario
Čalúnená, z textílie buklé, biela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, zamatová, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, zamatová, sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, tyrkysovomodrá
(5)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
1
...
13
14
15
16
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky