Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
777 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, khaki/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Caroline
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, v terakotovej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, oranžové/krémovobiele
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Herbster
Oceľová, z textílie buklé, červená/čierna
Doručenie od 20. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Herbster
Oceľová, z textílie buklé, čierna/sivá
Doručenie od 20. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, béžová/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Barrett
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Barrett
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenské kreslo Barnaby
S podrúčkami, z dubového dreva, béžové/v svetlo prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
280,80 €
s kódom
351 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, béžová/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Barrett
Z dubového dreva, krémovobiela/v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Medford
Z dubového dreva, krémovobiela/v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Herbster
Oceľová, z textílie buklé, čierna/krémovobiela
Doručenie od 20. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Medford
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, čierna/béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Medford
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, čierna/béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, svetlosivá
Doručenie od 2. 11. 2026
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Forma
Stohovateľná, v dekore duba, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
312,80 €
s kódom
391 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, zelená/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, v svetlo prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, v mentolovej farbe/fialová/hnedá
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, čierna/modrá/hnedá
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Percey
Stohovateľná, látková, sivá
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Percey
Stohovateľná, látková, ženilková, modrá
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zamatové, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenské kreslo Cortone
S podrúčkami, látkové, čierne/svetlosivé
Doručenie od 21. 10. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, v terakotovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Suma
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, béžová
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Suma
S podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Vesta
2 ks, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
131,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Vesta
S podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Vesta
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky