Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
777 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Cora
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, sivé
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
132 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, kovové, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, kovové, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Lia
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
225,60 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
208 €
s kódom
260 € bez kódu
130 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, stohovateľné, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
193,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, sivé
Doručenie od 16. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 16. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Lia
2 ks, čalúnené, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
140,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Levanto
Čalúnená, béžová/tmavohnedá
Doručenie od 29. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Dunkirk
Čalúnená, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
249,60 €
s kódom
312 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z textílie buklé, matná, krémovobiela
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matná, slonovinová
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, tmavohnedá
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová, svetlohnedá
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Camilla
S podrúčkami, plastová
Na sklade
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Thelma
Hojdacia, čalúnená, zamatová, koňakovohnedá
Doručenie od 22. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Warhol
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavosivá
Doručenie od 22. 10. 2026
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Thelma
Hojdacia, čalúnená, zamatová, v horčicovej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, biela
Na sklade
Posledné kúsky
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
Na sklade
Posledný kúsok
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 22. 10. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v petrolejovej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, červená
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, čierna
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, khaki
Na sklade
Posledné kúsky
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Alonso
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lyric
Čalúnená, ženilková, lesklá, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Graham
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Na sklade
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
1
...
6
7
8
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky