Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
778 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Loria
Stohovateľná, čalúnená, ženilková, zelená
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, červená
Doručenie od 20. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, sivá/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v zlatej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 22. 10. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Elyna
Čalúnená, béžová/taupe
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Add
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v zlatej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Grange
Kovová, v mosadznej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v bronzovej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Tunar
S podrúčkami, čalúnená, hnedá
Doručenie od 19. 10. 2026
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Loria
Stohovateľná, čalúnená, ženilková, béžová
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, sivá/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, sivá/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, zelená
Doručenie od 20. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Bran
S podrúčkami, z bukového dreva, zamatová, hnedá
Doručenie od 21. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenská stolička Stormi Sandalye
Čalúnená, zamatová, sivá
Doručenie od 4. 11. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové/v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Ohelo
Z masívneho dreva, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 10. 11. 2026
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenské kreslo Erika
Z masívneho dreva, ženilkové, zelené
Doručenie od 10. 11. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, v tehlovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenské kreslo Erika
Z masívneho dreva, ženilkové, krémovobiele
Doručenie od 10. 11. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, zelená
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Avola
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Levanto
Čalúnená, béžová/tmavohnedá
Doručenie od 21. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, čierne/svetlosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, béžová
Doručenie od 20. 10. 2026
177,60 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 20. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Kei
Stohovateľná, zelená
Doručenie od 20. 10. 2026
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Toli
Stohovateľná, z dubového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Thelma
Hojdacia, čalúnená, zamatová, v horčicovej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Add
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Warhol
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavosivá
Doručenie od 22. 10. 2026
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Thelma
Hojdacia, čalúnená, zamatová, koňakovohnedá
Doručenie od 22. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, čierna
Doručenie od 20. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Kei
Stohovateľná, čierna
Doručenie od 20. 10. 2026
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Maratriz
Čalúnená, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
296,80 €
s kódom
371 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mauro Ferretti
Jedálenské kreslá v súprave Stockholm
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 26. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
196,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
12
13
14
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky