Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
778 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Kirkland
2 ks, matné, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
106 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Nolan
S podrúčkami, čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lyric
Čalúnená, ženilková, lesklá, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Ivy
S podrúčkami, čalúnená, zamatová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Olimpia
Čalúnená, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
138,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Dorina
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Eamy
Čalúnené, ženilkové, matné, čierne/sivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Relate
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
279,20 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Alma
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, hnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236 €
s kódom
295 € bez kódu
147,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Alocs
Z dubového dreva, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
400 €
s kódom
500 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
S podrúčkami, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, zelená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavosivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, ženilková, béžová/tmavohnedá
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Muli
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
94,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore duba, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
350,40 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Harbo
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, čierne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
133 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenské kreslo Barnaby
S podrúčkami, z dubového dreva, béžové/v svetlo prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
280,80 €
s kódom
351 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Avola
S podrúčkami/otočné, čalúnené, zamatové, tmavosivé
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
132 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Cordoba
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
183 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
127 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v lososovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
91,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Muna
S podrúčkami, z dubového dreva, hnedá
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Nora
2 ks, z dubového dreva, kožené, hnedé/koňakovohnedé
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
959,20 €
s kódom
1 199 € bez kódu
599,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Muna
S podrúčkami, čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky