Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
777 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Matná, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Jedálenské stoličky v súprave Zoe
2 ks, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
238,40 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Lowell
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Z textílie buklé, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Jedálenské stoličky v súprave Ritz
2 ks, zamatové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
309,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Jedálenské stoličky v súprave Afternoon
2 ks, kovové, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, krémovobiela/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Elyna
Čalúnená, zamatová, hnedá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, zelená
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
LABEL51
Jedálenské stoličky v súprave Forli
2 ks, zamatové, zamatové, svetloružové
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte Carlo
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
216,80 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Meridian
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
264 €
s kódom
330 € bez kódu
165 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Jedálenská stolička Oblique
Čalúnená, kožená, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Crate
2 ks, čalúnené, zamatové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenská stolička Eclipse
S podrúčkami, v dekore jaseňa, čierna/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Ontario
Čalúnená, z textílie buklé, biela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, zamatová, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
847,20 €
s kódom
1 059 € bez kódu
529,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Lion
2 ks, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedé
Na sklade
Posledný kúsok
292 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
491,20 €
s kódom
614 € bez kódu
307 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Jedálenská stolička Jake Worn
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, čierna/antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
81,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
Na sklade
Posledné kúsky
271,20 €
s kódom
339 € bez kódu
169,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, khaki/hnedá
Doručenie od 16. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, tmavohnedá
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Granite
S podrúčkami, z jaseňového dreva, ženilkové, matné, hnedé/béžové
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavomodré
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
Doručenie od 16. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
208 €
s kódom
260 € bez kódu
130 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Granite
S podrúčkami, z jaseňového dreva, ženilkové, matné, khaki/hnedé
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, matná, v tmavo prírodnej farbe
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 21. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Hnedá/krémovobiela
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Lia
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
225,60 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, okrovožlté
Doručenie od 20. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžová
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(9)
Doručenie od 20. 10. 2026
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
160,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
7
8
9
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky