Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
777 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
272 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Dover
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
222 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, v terakotovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, kožené, koňakovohnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, khaki
Doručenie od 20. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Frances
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Cora
S podrúčkami, čalúnené, béžové
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Graham
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Pero
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, matné, čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
157,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Frances
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne/krémovobiele
Doručenie od 19. 10. 2026
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Cassidy
S podrúčkami, čalúnené, menčestrové, svetlosivé
Doručenie od 26. 10. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Kyra
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedá
Doručenie od 22. 10. 2026
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, sivá
Doručenie od 26. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Genevieve
Stohovateľná, čalúnená, menčestrová, krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Agape
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Ludmilla
Čalúnená, z textílie buklé, svetlosivá
Doručenie od 22. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Ludmilla
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Kyra
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 22. 10. 2026
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Genevieve
Stohovateľná, čalúnená, menčestrová, sivá
Doručenie od 22. 10. 2026
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, v mentolovej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, sivé
Doručenie od 26. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Arabella
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 26. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Kinsley
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 22. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Warhol
S podrúčkami, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, sivé
Doručenie od 22. 10. 2026
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Cassidy
S podrúčkami, čalúnené, menčestrové, svetlosivé
Doručenie od 26. 10. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, béžová
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, čierne
Doručenie od 4. 11. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
96,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
446,40 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
vtwonen
Jedálenská stolička Classic
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adaya
2 ks, čalúnené, zamatové/menčestrové, zelené
Doručenie od 16. 10. 2026
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
153 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
200,80 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Jedálenská stolička Jake Worn
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 16. 10. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Trosa
Čalúnená, hnedá/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Teulat
Jedálenská stolička Nara
V dekore jaseňa, v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenské kreslo Dover
S podrúčkami/otočné, čalúnené, hnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Barrett
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Herbster
Oceľová, z textílie buklé, červená/čierna
Doručenie od 20. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Caroline
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, v terakotovej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
9
10
11
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky