Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
776 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, zelená
Doručenie od 20. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Levanto
Čalúnená, béžová/tmavohnedá
Doručenie od 29. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenské kreslo Erika
Z masívneho dreva, ženilkové, krémovobiele
Doručenie od 10. 11. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Cora
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, čierne/béžové
Doručenie od 16. 10. 2026
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
176 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, zelená
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mauro Ferretti
Jedálenské kreslá v súprave Stockholm
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 26. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
196,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Saula
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
132 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Cora
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 16. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Adante
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
296 €
s kódom
370 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v petrolejovej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, červená
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Medford
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Leticia
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
227 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Form
Stohovateľná, v dekore jaseňa, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, v mentolovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Timons
Čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené/krémovobiele
Doručenie od 9. 10. 2026
237,60 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Barrett
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Belmont
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
Doručenie od 21. 10. 2026
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne/krémovobiele
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Delta
S podrúčkami, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
264,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Stockholm
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Percey
Stohovateľná, látková, ženilková, modrá
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, zelené
(84)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe
(84)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Alocs
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, hnedá
Doručenie od 9. 12. 2026
401,60 €
s kódom
502 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Gilda
2 ks, čalúnené, čierne/krémovobiele
Doručenie od 16. 10. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
161,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Biela/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, tmavohnedá
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Harbo
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(11)
Doručenie od 19. 10. 2026
208 €
s kódom
260 € bez kódu
130 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, modré
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Lea
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, ružová
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne/tmavomodré
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, čierna
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
10
11
12
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky