Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
778 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Adante
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
296 €
s kódom
370 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v petrolejovej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Nure
2 ks, čalúnené, sivé
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, červená
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z textílie buklé, matná, krémovobiela
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Alocs
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, hnedá
Doručenie od 9. 12. 2026
401,60 €
s kódom
502 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
264,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, čierna
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Teslin
2 ks, kovové, z umelej (eko) kože, hnedé
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
156,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Blaine
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 22. 10. 2026
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matná, slonovinová
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Timons
Čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, tmavohnedá
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, sivé
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Leticia
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
227 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Eamy
Čalúnené, ženilkové, matné, sivé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, hnedá
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Yalia
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Fiore
Ratanová, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Falconera
S podrúčkami, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maori
2 ks, čalúnené, matné, zelené
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
149,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Kosaka
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, zelené
Doručenie od 22. 10. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
279,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, kovové, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, zelené
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, sivé
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maori
2 ks, čalúnené, matné, krémovobiele
Doručenie od 16. 10. 2026
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
146,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Cordoba
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
183 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Eamy
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, kovové, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maori
2 ks, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 16. 10. 2026
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
146,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, krémovobiele
Doručenie od 20. 10. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Roxana
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, ružové
Doručenie od 19. 10. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Radaja
2 ks, kovové, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Adante
S podrúčkami, kovové, hnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
300 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
127 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
13
14
15
16
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky