Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok so zľavovým kódom
Kancelárske stoličky
Pracovné a písacie stoly
Knižnice
Nástenné knižnice
Police
Regály
Skrinky
Modulárne úložné systémy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 041 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Unique Furniture
Knižnica Ponza
V dekore duba, z MDF, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 140 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
643,20 €
s kódom
804 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Skriňa Tadita
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 55 cm, výška 190 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
943,20 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Skriňa Tadita
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 85 cm, výška 170 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
1 247,20 €
s kódom
1 559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Skrinka Darsey
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 92 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
975,20 €
s kódom
1 219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Nástenná knižnica Groove
Z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, šírka 66 cm, výška 127 cm, hĺbka 25,5 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Yes Everyday
Kancelárska stolička Kempton
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s bedrovou opierkou, čierna, nosnosť 110 kg
Doručenie od 22. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Arki
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, svetlosivá, šírka 60 cm, výška 16 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(55)
Doručenie od 23. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Woodman
Knižnica Camden Herringbone
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 150 cm, hĺbka 32 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Knižnica Malibu
Kovová, čierna, šírka 80 cm, výška 138 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Komponent - dvierka Mistral Kubus
2 ks, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 32 cmvýška 33 cmhĺbka 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Støraa
Skrinka Bradford
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, svetlosivá, šírka 79 cm, výška 100 cm, hĺbka 39 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Skrinka Amaya
Ratanová, z MDF, krémovobiela, šírka 80 cm, výška 100 cm, hĺbka 38 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Skrinka Gothenburg
Z jedlového dreva, v prírodnej farbe, šírka 38 cm, výška 82 cm, hĺbka 33,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Skrinka Piccolo
Závesná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 20 cm, hĺbka 22 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Skrinka Mailand
Na kolieskach, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 42 cm, výška 63 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Police v súprave Montage
2 ks, poschodové, oceľové, matné, matne čierne, šírka 62 cm, výška 15 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Pracovný stôl Elmer
S doskou z akácie, 60x150 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Knižnica Alabama
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 175 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Police v súprave Montage
2 ks, poschodové, oceľové, matné, matne biele, šírka 62 cm, výška 15 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Skrinka Cambridge
Uzamykateľná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, tmavozelená, šírka 80 cm, výška 101,5 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Kancelárska stolička Monaco
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, tmavohnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Knižnica Urban
V dekore duba, z MDF, čierna/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 180 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Regál Riqueza
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, pololesklý, sivý, šírka 90 cm, výška 82 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Marckeric
Skrinka Lucile
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
253,60 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Regál Noblesse
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 45 cm, výška 180 cm, hĺbka 37 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
515,20 €
s kódom
644 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 89 cm, výška 222 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Marckeric
Knižnica Amara
Oceľová, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 60 cm, výška 179,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Skriňa Cambridge
Uzamykateľná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 38 cm, výška 185 cm, hĺbka 46 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Polica Creamy
Poschodová, z MDF, v terakotovej farbe, šírka 40 cm, výška 48 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Regál Loups
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 59 cm, výška 90 cm, hĺbka 38 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna knižnica Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 78 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Pozícia (2)
-20 % s kódom
Yes Everyday
Skrinka Cambridge
Uzamykateľná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, krémovobiela, šírka 35 cm, výška 76 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna knižnica Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 78 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
727,20 €
s kódom
909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Pozícia (2)
-20 % s kódom
Novinka
Marckeric
Knižnica Amara
Oceľová, povrchová úprava: melamín, v terakotovej farbe, šírka 60 cm, výška 179,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Komponent - polica Stories
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 110 cmvýška 35 cmhĺbka 35 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
192,80 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Regál Lowe
Z mangového dreva, v svetlo prírodnej farbe, šírka 53 cm, výška 175 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Basic
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 41 cm, výška 203 cm, hĺbka 27 cm
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Bizzotto
Knižnica Elenor
Oceľová, povrchová úprava: práškovanie, v zlatej farbe, šírka 81 cm, výška 87 cm, hĺbka 31 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál Acero
Oceľový, sivý, šírka 120 cm, výška 188 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
238,40 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál Heritage
Z borovicového dreva, z MDF, biely, šírka 40 cm, výška 81 cm, hĺbka 81 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
214,40 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Skrinka Kura
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 181 cm, hĺbka 55 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Skrinka Ark
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
755,20 €
s kódom
944 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Triarch
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 100 cm, hĺbka 24 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, lesklá, v lesklej striebornej farbe, šírka 38 cm, výška 30,5 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Regál Rieti
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, béžový, šírka 90 cm, výška 150 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
House Nordic
Regál Rieti
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, béžový, šírka 118 cm, výška 97 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
1
...
13
14
15
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kancelárske stoličky
Knižnice
Pracovné a písacie stoly
Nástenné knižnice
Police
Úložné boxy a organizéry
Písacie potreby
Obľúbené filtre
Moderný kancelársky nábytok
Biely kancelársky nábytok
Sivý kancelársky nábytok