Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok so zľavovým kódom
Kancelárske stoličky
Pracovné a písacie stoly
Knižnice
Nástenné knižnice
Police
Regály
Skrinky
Modulárne úložné systémy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 041 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, béžová, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Støraa
Skrinka Westerleigh
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, matná, biela, šírka 84 cm, výška 84 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
283,20 €
s kódom
354 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Skrinka Langley
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 145 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, tmavomodrá, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Mille
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 77 cm, výška 181 cm, hĺbka 31 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, béžová, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Germania
Pracovný stôl Adrano
60x150 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
vtwonen
TV zostava Modulair
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 264 cm, výška 88 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
2 020,80 €
s kódom
2 526 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Pracovný stôl Jet
S elektricky nastaviteľnou výškou, 80x180 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
563,20 €
s kódom
704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
vtwonen
Modulárna knižnica Modulair
S otvorom pre káble, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 264 cm, výška 243 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
3 492 €
s kódom
4 365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Pracovný stôl Adrano
60x150 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 100 kg
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Rangoon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 180 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, svetlosivá, nosnosť 100 kg
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Add
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, v horčicovej farbe, nosnosť 100 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 156 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
596 €
s kódom
745 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 148 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
911,20 €
s kódom
1 139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 256 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
960 €
s kódom
1 200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
TV zostava Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 358 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 748,80 €
s kódom
2 186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skrinka Lenon
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 104,5 cm, výška 144 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 183,20 €
s kódom
1 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 74 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komponent - polica Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 110 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 98 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Marckeric
Pracovný stôl Lila
So sekretárom, z dubového dreva, 60x113 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 202 cm, hĺbka 1 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
456 €
s kódom
570 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 231 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
903,20 €
s kódom
1 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 148 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna knižnica Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 200 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 764 €
s kódom
2 205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Pivo
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 171 cm, hĺbka 31 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 110 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
40,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komponent - polica Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 10 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
32,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 98 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Skrinka Totem
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 110 cm, výška 114 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
TV zostava Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 356 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
2 278,40 €
s kódom
2 848 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Knižnica Caz
Z preglejky, biela, šírka 95 cm, výška 180 cm, hĺbka 32 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
638,40 €
s kódom
798 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, v tehlovej farbe, nosnosť 100 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
462,40 €
s kódom
578 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 148 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
831,20 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 148 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Skrinka Silas
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: farbenie/povrchová úprava: kefovanie, matná, čierna, šírka 85 cm, výška 149 cm, hĺbka 33 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
748 €
s kódom
935 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Knižnica Ecrin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 95 cm, výška 170 cm, hĺbka 29 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
310,40 €
s kódom
388 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Knižnica Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 148 cm, výška 223 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Knižnica Berlin
Z voštinovej dosky, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 70 cm, výška 159 cm, hĺbka 34 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Germania
Skrinka Mailand
Na kolieskach, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, zelená/sivá, šírka 42 cm, výška 63 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Oshawa
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 71 cm, výška 30 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
18
19
20
21
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kancelárske stoličky
Knižnice
Pracovné a písacie stoly
Nástenné knižnice
Police
Úložné boxy a organizéry
Písacie potreby
Obľúbené filtre
Moderný kancelársky nábytok
Biely kancelársky nábytok
Sivý kancelársky nábytok