Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 092 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 220 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula White
1,5 l, na potraviny, plastová, biela
(146)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Hermia
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku/otočný, plastový, ø 23 cm, výška 30,5 cm
(11)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, modré, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Lékué
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 800 ml/1,1 l/520 ml
(1)
Na sklade
34,93 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 230 ml, na víno
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Dózy v súprave
3 ks, 450 ml/1 l/1,5 l, na potraviny, sklenené
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Univerzálne viečka na potraviny v súprave
Silikónové
(4)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Dózy v súprave Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na múku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na cestoviny/na cukor/na sušienky/na kakao, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 300 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(267)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Tescoma
Poháre v súprave Giorgio
6 ks, 350 ml, na víno
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Kanvica na čaj Diva
1,5 l, so sitkom, sklenená
(10)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Dutchbone
Odkladací stolík Naia
So sklenenou doskou, hnedý, ø 40 cm, výška 50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
122 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Soľnička a korenička Nature
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Úložný box T box
S vekom, plastový, objem 31 l, 55,5x39x19 cm
(32)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 250 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 6 cm
(9)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódom
Sollux
Žiarovka
E27, 3000 K, 7 W, ø 6 cm
(3)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula White
2,7 l, na potraviny, plastová, biela
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Dekantér Poison
1 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
31,65 €
s kódom
37,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Súprava na whisky Jaxon
1,28 l
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Tropea
2 ks, na baterky, vonkajšie, čierne, ø 6 cm, výška 9 cm
(14)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Freska
5 ks, na potraviny, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 60 ml, štamperlík
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
Posledný kúsok
20,98 €
s kódom
24,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, plastová, v striebornej farbe
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Organizér do chladničky FridgeStore
Závesný, výška 8,5 cm
(17)
Na sklade
23,54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, 29,5x28 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(67)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Lékué
Dávkovač na cesto
Plastový
(1)
Na sklade
20,45 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
5 ks
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Na sklade
15,03 €
s kódom
17,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mirrors and More
Zrkadlo Aurora
Nástenné, s osvetlením, ø 60 cm
(2)
Na sklade
128 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Lyngby Glas
Karafa Palermo
1,5 l, sklenená
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,78 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(35)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny/na cestoviny, plastové, sivé
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Džbán s vekom
Sklenený, 1,5 l
(34)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac