Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 092 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
6 ks
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
6 ks, 290 ml, na whisky
(16)
Na sklade
24,27 €
4,05 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 130 ml
(18)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Lékué
Dressing shaker
Tritánový
(2)
Na sklade
12,20 €
s kódom
14,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Shaker Cocktail
Sklenený, objem 385 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
15,59 €
s kódom
18,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
15x9 cm, výška 15 cm
(35)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Rimini
V striebornej farbe, sklenené, IP44, ø10x10 cm
(2)
Na sklade
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 280 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20,5 x 19,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(3)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Váza Horizon
Sklenená, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Džbán Winslet
Sklenený, 1,8 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 180 ml, na sekt
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Freska
5 ks, na potraviny, v striebornej farbe
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Na sklade
29,44 €
s kódom
34,64 € bez kódu
5,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Thalia
250 ml, na víno
(3)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 10 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace
10 ks
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
3,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Glow
Čierna, plastová, LED, na baterky, s časovačom, IP44, dĺžka 405 cm
(25)
Na sklade
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Organizér do chladničky FridgeStore
Otočný, výška 4 cm
(20)
Na sklade
21,96 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
2 ks
(54)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml, na víno
(248)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 6 cm
(7)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lékué
Formy na pečenie v súprave
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(2)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
10 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, hnedý, 140x240 cm
(12)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Minuet Santhee
1,5 l, so sitkom, sklenená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
5,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Spiral Filament
E27, 2100 K, 4 W, so stmievačom, ø 9,5 cm
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 24 ks
Vialli Design
Súprava koreničiek Vilagio
24 ks, sklenené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,35 €
s kódom
31 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 547 ml, na whisky
(75)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
185 ml
(23)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Rotho
Organizér do chladničky Loft
Plastový, výška 9 cm
(54)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Džbán Abeille
Sklenený, 1 l
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kryty na sporák v súprave Transparent
2 ks, z tvrdeného skla, 30x52 cm
(52)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
1,5 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,46 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
14,76 €
s kódom
17,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 380 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 630 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na žiletku Osimo
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, ø 8 cm, výška 3 cm
(892)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, antracitový, 140x240 cm
(6)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Váza Sena
Ručne vyrobená, sklenená, modrá, 5x12 cm, výška 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Périgord
Na zmrzlinu, sklenený, 220 ml, ø 11 cm
(137)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Cube
180x200 cm
(3)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
23
Načítať viac