Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 089 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Odkladací stolík Beam
So sklenenou doskou, krémovobiely, ø 45 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
120,70 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Keops
6 ks, 345 ml, na gin
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 360 ml, sklenené, dvojstenné
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mirrors and More
Zrkadlo Lucia
Nástenné, s osvetlením, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
141,95 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 330 ml
(13)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Súprava koreničiek
6 ks, sklenené
(4)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Úložný box T box
S vekom, plastový, objem 47 l, 55,5x39x28,5 cm
(26)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rozprašovač
Sklenený, 230 ml
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rotho
Úložný box Lona
S vekom, plastový, objem 12 l, 42x35x11 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
9,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, sklenený, v ružovo zlatej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
1 l, na potraviny, plastová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,43 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Orion
Podnos na tortu
Sklenený, ø 32 cm
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Flute
26x30,5 cm, stojací, sklenený, čierny, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
súprava 6 ks
MSV
Zrkadlá v súprave
6 ks, nástenné, 10x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,90 €
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Rotho
Úložný box Lona
S vekom, plastový, objem 10 l, 36x27x13 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódom
Ego Dekor
Miska
Pre domáceho miláčika, sklenená, s nápismi, ø 24 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Karafa Tap
1,1 l, sklenená
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fischer & Honsel
Žiarovka Standard
E27, 2700 K, 4 W, ø 6 cm
(2)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 600 ml, ø 14 cm
(73)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Váza Clara
Sklenená, ø 15 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic sage
500 ml, cestovná, tritánová, šalviová zelená
(8)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Curver
Úložný box T box
S vekom, plastový, objem 70 l, 55,5x39x42,5 cm
(19)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Mepal
Odmerka s víčkom Chef It
Sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nočný stolík Amaz
V zlatej farbe, 44,5x24,5 cm, výška 34,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
114,75 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny
4 l, plastová
(24)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 310 ml
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Súprava na olej a ocot Alinjo
2 ks, 150 ml, sklenená
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Hrnček Frosty Flakes
410 ml, sklenený
(13)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 90 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(40)
Na sklade
18,60 €
s kódom
21,88 € bez kódu
10,94 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Odmerky v súprave Mensura
3 ks, plastové
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Svietnik Hurricane
Sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mepal
Fľaša Ellipse
500 ml, cestovná, plastová, čierna
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Váza
Sklenená, ø 15,5 cm, výška 22,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Váza Ruffle
Sklenená, ø 23 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Svetelná reťaz Zoo
Plastová, LED, na baterky, dĺžka 160 cm
(11)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Váza Smoked
Ručne vyrobená, sklenená, sivá, ø 15 cm, výška 30 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,34 €
s kódom
36,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Birdie
11 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Lékué
Súprava na prípravu orieškového mlieka Veggie
2 ks, 1 l, plastová
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
31,68 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Boles d'olor
Difuzér Forest
S vôňou jedle/s vôňou cédra, doba vône 8 týždne, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
KIS
Úložný box pod posteľ W box underbed L
S vekom, plastový, výška 16,5 cm
(5)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
1
...
8
9
10
...
23
Načítať viac