Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Priehľadná
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Priehľadná
1 088 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
330 ml, sklenená
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Odkladací stolík Echo
So sklenenou doskou, v medenej farbe, 41x41 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
138,55 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Potravinová škatuľka Loft
Plastová, 500 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Lékué
Dózy v súprave
3 ks, 850 ml/1,6 l, na potraviny, plastové, sivobéžové
(1)
Na sklade
29,46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Stropné svietidlo Zen
Čierne, sklenené, IP44, ø10x26 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Váza Deco
Ručne vyrobená, sklenená, oranžová, 8x18 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space L
(72)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Sunnylife
Nafukovací kruh Ring Disco
Ø 108 cm
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Zrkadlo Illume
Nástenné, s osvetlením, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
148,75 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 400 ml
(80)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
4,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v striebornej farbe, sklenená
(13)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 24 cm, výška 27 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Váza Inu
Ručne vyrobená, sklenená, ø 11 cm, výška 9 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
10,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Rámček Flute
16x20 cm, stojací, sklenený, čierny, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(2)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 15 cm
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
KIS
Úložný box W box XL
S vekom, plastový, objem 78 l, 56,5x39x51,5 cm
(3)
Na sklade
35,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Orion
Demižón
5 l, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza
1,3 l, na potraviny, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic blue
500 ml, cestovná, tritánová, svetlomodrá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,85 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na whisky Dayla
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspi Form XL
2 ks
(9)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, ružové
(1)
Na sklade
8,50 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Hrnčeky v súprave Nero
2 ks, 250 ml, na cappuccino/dvojstenné
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
30 €
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 80 ml, sklenené, na espresso/dvojstenné
(66)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 250 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné/na latte
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Pokladnička Coastal Birds
Sklenená, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks, 290 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Vákuové vrece Compress Vanilla
(1)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Bubbly
Plastová, LED, so solárnym panelom, dĺžka 180 cm
(4)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,50 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
MSV
Sprchový záves Clane
Štruktúrovaný, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Hübsch
Hrnčeky v súprave Kiosk
4 ks, 350 ml, sklenené
(1)
Na sklade
32,18 €
s kódom
37,86 € bez kódu
9,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic black
500 ml, cestovná, tritánová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Téglik na zubné kefky Arlem
Sklenený, ø 8 cm, výška 11 cm
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Holmegaard
Váza Forma
Sklenená, 10,5x10,5 cm, výška 20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Pohár Kiosk
380 ml
(2)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Poháre v súprave Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
12,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná guľa Hedgehog Highway
Z polyresínu, ručne vyrábaná, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 270 ml, ø 10,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Tescoma
Prídavná polička FlexiSpace
Závesná, plastová, 24x29 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,78 €
s kódom
37,39 € bez kódu
9,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Fľaša na olej Gravity
Objem 300 ml, sklenená, biela
(55)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
9
10
11
...
23
Načítať viac