Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Wenko
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Wenko
1 495 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, čierna, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
2,89 €
s kódom
3,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 7,5 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(31)
Na sklade
5,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(64)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Krájač Volo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(12)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, zelené
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, hnedé
(3)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, čierne
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, biele
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sitko do drezu Sava
Silikónové, čierne, ø 12 cm
(32)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 8 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sitka do drezu v súprave
2 ks, kovové, sivé, ø 7 cm
(41)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Špongie na gril v súprave Ben
2 ks, nylonové
(65)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 7,5 cm
Náhradná, silikónová, čierna, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(56)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Valenza
Bez vŕtania, plastový, čierny
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, čierny, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
6,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa ø 8 cm
Náhradná, plastová, čierna, ø 8 cm, výška 9 cm
(30)
Na sklade
5,48 €
s kódom
6,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(41)
Na sklade
5,59 €
s kódom
6,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Nožičky ku krytu na sporák v súprave
4 ks, plastové, sivé, 4x4 cm
(286)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Polaris
Keramický, matne čierny, ø 7 cm, výška 11 cm
(149)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na žiletku Osimo
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, ø 8 cm, výška 3 cm
(892)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, modrá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stierka Loano
Čierna, dĺžka 23 cm
(4)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Badi
Keramický, sivý, ø 8 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
Vonná kapsula Lotus
Plastová
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(196)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(115)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(240)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Marrakesh
Keramický, hnedý, ø 8 cm, výška 11 cm
(951)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Snap
2 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, čierne
(245)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Badi
Keramická, biela, ø 11,5 cm, výška 3 cm
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Fablo
Keramický, hnedý, ø 8 cm, výška 12 cm
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, sivý, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(48)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Auron
Plastový, v zlatej farbe, 7x7 cm, výška 10 cm
(30)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Fablo
Keramický, zelený, ø 8 cm, výška 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, zelená, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, krémovobiela, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, hnedá, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Fablo
Keramický, zelený, ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Fablo
Keramický, krémovobiely, ø 8 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, čierna, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Home
Oceľový, krémovobiely, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(55)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
32
Načítať viac