Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Wenko
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Wenko
1 495 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, čierna, 30x40 cm
(510)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Herb Garden
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, s potlačou, 30x52 cm
(628)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Marrakesh
Keramický, hnedý, ø 8 cm, výška 11 cm
(951)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, čierne, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(509)
Na sklade
21,81 €
s kódom
25,66 € bez kódu
12,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, čierny, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(282)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Spice
Z tvrdeného skla, s potlačou, 50x56 cm
(373)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Marrakesh
Keramická, hnedá, ø 12,5 cm, výška 41 cm
(696)
Na sklade
Posledné kúsky
25,33 €
s kódom
29,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Café
2 ks, z tvrdeného skla, hnedé, s potlačou, 30x52 cm
(976)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, sivý, 43 l
(595)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(444)
Na sklade
24,06 €
s kódom
28,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Cordoba
Keramický, tmavomodrý, 350 ml, 8,5x8,5 cm, výška 13 cm
(413)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Schodíky
Kovové, čierne/v prírodnej farbe, s protišmykom, 119 cm, nosnosť 150 kg
(155)
Na sklade
226,10 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, kovový, čierny, 20x28 cm, výška 7 cm
(220)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Na sklade
13,46 €
s kódom
15,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z pochrómovanej ocele, sivý, 13x3,5 cm, výška 10,5 cm
(2121)
Na sklade
22,14 €
s kódom
26,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Cordoba
Keramický, tmavomodrý, ø 6,5 cm, výška 12 cm
(282)
Na sklade
10,93 €
s kódom
12,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Bon Appetit
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s potlačou, 30x52 cm
(247)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Café
Z tvrdeného skla, hnedý, s potlačou, 60x50 cm
(753)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Mojito
2 ks, z tvrdeného skla, zelené, s potlačou, 30x52 cm
(366)
Na sklade
Posledné kúsky
32,10 €
s kódom
37,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, béžový, 43 l
(1051)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Empire
Keramický, čierny, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Hearts
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, vintage, 30x52 cm
(229)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Peperoni
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s potlačou, 30x52 cm
(222)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, svetlohnedý, 43 l
(285)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(1020)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, čierna, 42x8 cm
(1086)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Spice
2 ks, z tvrdeného skla, hnedé, s potlačou, 30x52 cm
(506)
Na sklade
24,22 €
s kódom
28,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Badi
Keramický, matne čierny, ø 8 cm, výška 11 cm
(176)
Na sklade
11,47 €
s kódom
13,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, sivé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(781)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
14,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Marrakesh
Keramický, hnedý, 400 ml, 8x8 cm, výška 19 cm
(1060)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier
Bez vŕtania/s poličkou, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 16x11,5 cm, výška 12,5 cm
(307)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Žehliaca doska Professional
S držiakom na parný generátor/so zásuvkou/s nastaviteľnou výškou, sivá, 130x48 cm
(173)
Na sklade
119,85 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Tile
2 ks, z tvrdeného skla, hnedé, patchwork, 30x52 cm
(250)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(150)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Eco
8 ks, drevené, hnedé, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Na sklade
16,82 €
s kódom
19,79 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(4007)
Na sklade
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
10,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnedý, výška 180 cm
(191)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Jumbo
Na triedený odpad, čierny, 69 l
(115)
Na sklade
30,50 €
s kódom
35,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny, ø 12,5 cm, výška 32,5 cm
(317)
Na sklade
7,11 €
s kódom
8,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Gara
Oceľový, biely, 6 l
(146)
Na sklade
20,25 €
s kódom
23,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Cordoba
Keramický, biely, ø 6,5 cm, výška 12 cm
(170)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 21 cm
(578)
Na sklade
22,24 €
s kódom
26,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň Profi Single
V matne striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 5,5 m
(449)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Cordoba
Keramická, tmavomodrá, 10,5x10,5 cm, výška 2,5 cm
(159)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Herb Garden
Z tvrdeného skla, s potlačou, 56x50 cm
(158)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Schodíky
Kovové, v striebornej farbe, s protišmykom, 153 cm, nosnosť 150 kg
(66)
Na sklade
119,85 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Macarons
2 ks, z tvrdeného skla, ružové/sivé, s potlačou, 30x52 cm
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš
Vstavaný, plastový, biely
(3477)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
32
Načítať viac